Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - GOPdriver

Strony: [1]
1
Tabor kolejowy / Odp: Ep09
« dnia: 26 Marca 2019, 21:29:18 »
Nie oplaciles abonamentu RTV.

2
Poradniki / Odp: Poradnik klejenia tex.
« dnia: 10 Marca 2019, 13:23:11 »
Na tym filmie da się zobaczyć jak powstaje tekstura nastawni. Są dość lakoniczne opisy, ale jeśli ktoś zna narzędzia w Gimpie to na pewno coś dla siebie znajdzie. Już kilka osób zainspirowało się tym filmem i modelują w taki sposób jak ja.


3
Bieżące kolejowe / Odp: Premiera Dragona 2
« dnia: 17 Lipca 2018, 10:32:14 »
Hłe hłe hłe, skoro te "sóper" technologie mają zmniejszyć rozmiar, to dlaczego łądowarki są w osobnej szafie, a nie wbudowane w przekształtniki jak na Dragonie 1. Niedobrze mi się robi jak czytam takie bzdury.

4
Bocznica / Odp: Złe, przekroczony rozmiar załącznika
« dnia: 11 Czerwca 2018, 17:10:48 »
Test

5
Forum / Odp: Zmiana administracji
« dnia: 02 Kwietnia 2018, 18:05:39 »
Warto w tym miejscu dodać, że ludzie którzy tworzą Maszynę często wydają większe sumy pieniędzy (płatne programy, wyjazdy itp.), aby zrobić coś dla symka. Życie deweloperów nie opiera się tylko na tworzeniu. Mamy pracę/szkołę czy rodzinę na którą głównie trzeba poświęcić czas i pieniądze. A to, że użytkownicy maszyny są często mało pomocni to już inna para kaloszy. Przytoczę tutaj przykład. Robię projekt ckd 754 (czeski nurek). Napisałem o tym i na forum, i na maszynowych grupach na facebooku licząc na odzew. Niestety, prawie nikt nie nie pofatygował się porobić zdjęcia nurkowi jak jeszcze jeździł w Białymstoku (jedna osoba, której bardzo dziękuję dostarczyła mi foty). Teraz, kiedy 754 przeniosły się na podkarpacie na pewno nie mam szans uzyskania zdjęć. Chciałbym z tej pozycji również prosić o to, aby osoby użytkujące symka zechciały się włączyć jakoś w projekt, a nie tylko oczekiwać ("Kiedy Elf?", "Kiedy Impuls?", "Zróbcie to i tamto"). Na prawdę wystarczy wybrać się na spacer z aparatem na pobliską stację i zrobić zdjęcia np. taboru. To nie jest trudne! Na forum są poradniki jak to poprawnie robić, a później satysfakcja, że masz jakiś wkład w projekt jest ogromna.

6
Forum / Odp: Zmiana administracji
« dnia: 02 Kwietnia 2018, 18:02:04 »
Ja uważam, że tak jak jest, jest dobrze. Niema bałaganu, nie ma sytuacji, w której wychodzi mnóstwo dodatków, które z sobą nie współpracują. Symulator prężnie się rozwija. Każdy robi to co potrafi daje swoją cegiełkę do rozwoju symulatora. Nie należy przejmować się malkontentami, którzy niczego nie wnoszą prócz pretensji.

7
Forum / ShoutBox i Polubienia postów.
« dnia: 12 Stycznia 2017, 19:54:49 »
Bry ;)

Powracamy z Shoutboxem na forum, coby było to wbudowane i każdy nowy użytkownik forum wiedział, że coś takiego istnieje. Nowością (może nie dla wszystkich) jest też możliwość polubienia wiadomości, które uznacie za wartościowe ;) W profilu zaś będzie znajdował się ogólny licznik otrzymanych przez innych lajków. Zapraszam do korzystania.

Jednocześnie informuję, że automatyczne łączenie postów zostało wyłączone z racji zbugowania na nowym skrypcie.

Strony: [1]