Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ugolino

Strony: [1]
1
I ja bym tą scenerie zostawił w tych latach co ją otworzyłeś...
Tak abstrahując od tego w jakich latach autor dokończy tę scenerię, to dziwię się że tak dużo tworzonych dodatków jest historycznych (z pełnym szacunkiem dla twórców).
Sam uczę się pisać scenariusze i nie ukrywam mam problem, żeby wszystkie wstawione pociągi AI miały aktualne malowania bo przygniatająca większość jest historycznych i o dziwo nowo-tworzone w większości powstają również historyczne :(
Żeby daleko nie szukać można wejść do działu test dodatków i:
- zamiast nowych malowań EN57 Polregio większość jest starych bordowo-szarych (np Zestaw EN57: 047, 1068)
- zamiast nowych malowań byków powstają stare np ET22-1017, a nawet z żółtym czołem 603,799, ewentualnie już odstawione jak et22-153,  ET22 z CM Łazy.
Rozumiem jak by w dziale "Zdjęcia taboru na tekstury" brakowało aktualnych zdjęć, ale tak nie jest.
Mamy historyczne dobre scenerie jak Całkowo, Stary Jawor lub L61 (2011r.), a tu pojawiają się głosy aby kaliska też była w historycznym klimacie.
Uważam że Maszyna powinna IŚĆ Z DUCHEM CZASU, bo robi się w miażdżącej przewadze symulator historyczny.
Wszystkie dodatki, nawet te aktualne i tak staną się kiedyś historyczne więc ich przewaga była, jest i będzie, dlatego powinno tworzyć się w większości te jak najbardziej aktualne.
Przepraszam za OT, ale to tak przy okazji.

2
Na warsztacie / Odp: Linia053_Wrzosy
« dnia: 17 Sierpnia 2019, 05:22:04 »
Utrzymana w stylu zmodernizowanej magistrali

...i PP zamiast SS? :P

Strony: [1]