Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - prof_klos

Strony: [1]
1
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 18 Czerwca 2014, 23:15:21 »
Witajcie.
Dzisiaj "odpaliłem" sobie scenerię Całkowo. Po staremu, czyli z manualną zmianą zwrotnic. Oczywiście wszystko mi się posypało - a to SU45 nie chciała się ze mną minąć, a to semafor wjazdowy i wyjazdowy pokazywały "droga wolna", a to zderzenie z ST44 pod Całkowem... Ale niechcący dokonałem i dość nietypowej a cieszącej oko sytuacji - otóż od Wilisia do Jarkawek prowadziłem jazdę "na widoczność" z poc. osobowym ciągniętym przez ST44. Na jednej z mijanek prowizorycznie wykonałem manewry tak, że ST44 "leciał" przede mną.
A to, że jeden drugiemu śmigał na haku ostatniego wagonu z prędkością 40 km/h... Szczegół, nie? :) Załączam kilka screenów z tej "imprezy", wraz ze screenem mega ruchu w Jarkawkach. Trzy tory i trzy składy, wow. :)))

Pozdrawiam!

2
Inne niekolejowe / Odp: Kolejowe ''Gadżety''
« dnia: 11 Lutego 2010, 15:50:54 »
Oj, ma się troszkę tego, napewno wiele by się pominęło, z ciekawszych to oczywiście E1, instrukcja EU07, HAFASy archiwalne z lat 90, czapka, krawat, mundurek PKP, kamizelka Cargo, wiele książek o tematyce kolei (cała półka), sporo filmów i rysunków oraz publikacji wszelkiej maści - krajowych i zagranicznych.
Uzbierało się tego przez te dziesiątki lat miłośnictwa. :D

3
Screeny / Rotfl!
« dnia: 18 Lutego 2007, 15:41:04 »
Macie jakieś zabawne screeny z MaSzyny?
Zamieszczajcie!

Na wstępie ja przdstawiam

AIR SU45 :)

Nie wymaga to chyba zbędnego komentarza - zobaczcie sami :PPrzy okazji nasuwa mi się pytanie - czemu tu nie wywala NULL TRACK
tylko lok swobodnie spada? :)

Strony: [1]