Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - hunter

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: Exe - zmiany w stosie graficznym i dźwiękowym
« dnia: 18 Października 2018, 18:54:30 »
Hej.
Kaliska na gfxrendener full daje wysyp. Sekundę po odpaleniu symulacji pojawia się klasyczny monit windowsa nt. błędu. Po przełączeniu rendenera na simple sceneria odpala się bez problemu. Pozostałe scenerie uruchamiają się raczej bez większych problemów. Grafika to Radeon HD 6950.

BTW gratuluję pchnięcia symka na tak wysoki poziom. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

2
Inne niekolejowe / Odp: Trasa CMK MSTS na stronie Marcina
« dnia: 16 Października 2012, 15:28:34 »
Lol, tak twierdzac wiele osob mogloby Cie wziac za czlowieka prostego, zeby nie pisac "za idiote", i slusznie. Fizyka to nie tylko rozruch czy inne styczniki - przyspieszenie, hamowanie, wytracanie predkosci to moze geografia, co? Ogarnijcie sie z niektorymi wypowiedziami, bo sami siebie osmieszacie...

Kultura wypowiedzi obowiązuje na forum - ostrzeżenie /ShaXbee

3
Jesli byk jedzie jako podsyl nie majac sprzegu 8atm, raczej powinien byc na koncu; ewentualnie powinien prowadzic sklad. Tak kiedys bylo z TLK Fregata 3 lata temu - byk byl zwrotem od pociagu kolonijnego, planowo sklad powinna prowadzic siodemka - sklad prowadzil byk, za nim siodemka, a w Stargardzie Szczecinskim przy zmianie czola siodemka rowniez jechala za bykiem.

Strony: [1]