Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - FileEX

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Maszyna 19.08 - problemy
« dnia: 19 Listopada 2019, 13:26:07 »
Tylko, że... W rzeczywistości ta wskazówka przesunęła by się dalej niż vmax, gdyby go przekroczyć. No nikt nie przekracza w normalnych warunkach wiadomo, ale z punktu widzenia realności i z punktu widzenia kodu, to bug. Okej, że symulujemy rzeczywistość, ale skoro skala przekracza vmax to i wskazówka powinna się po tej skali poruszać poprawnie. IMO to błąd, nie "krytyczny", ale warty naprawienia "kiedyś" chociaż...

2
Pomoc doraźna / Odp: Maszyna 19.08 - problemy
« dnia: 16 Listopada 2019, 13:03:07 »
Możliwe, potem sprawdzę. Póki co sprawdzam przejezdność tych scenariuszy, które znajdują się obecnie w paczce, bo co komu po tym, że oficjalna wersja scenariusza z warsztatu Ra jest sprawna, jeśli nikt tego nie rusza i w paczce jest jakaś starsza wersja, która jest nie przejezdna. MaSzyna to publiczny projekt, a więc moim skromnym zdaniem wszystko co zostaje wypuszczone w oficjalnej paczce powinno być sprawne, a nie by userzy musieli ręcznie szukać, zmieniać, ściągać inne wersje scenariuszy z innych źródeł. Kolokwialnie mówiąc, to co w paczce powinno działać bez problemowo. Skoro nikt nie rusza tematu l61 i nikt tego nie aktualizuje z wersjami od Ra, to chociaż niech te aktualne wersje będące w paczce będą przejezdne.

Strony: [1]