Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - irekskyline

Strony: [1]
1
Inne niekolejowe / Odp: Jaka karta graficzna ??
« dnia: 16 Maja 2020, 00:06:54 »
64% przy 70 kilku stopniach wydaje mi się rozsądne, ale to już sam oceń wedle swoich odczuć i upodobań tak żeby hałas był znośny i karta nie cierpiała zbytnio.

2
Pomoc doraźna / Odp: Wymagania minimalne.
« dnia: 01 Kwietnia 2020, 22:48:29 »
Prawie każde GPU jest lepsze od integry. Najwyraźniej to co robisz w pracy nie wymaga mocy obliczeniowej. Do MaSzyny brałbym coś od zielonych. Ja śmigam na GTX 1050 i to polecam. Ma świetny stosunek cena/jakość - nową można dostać za 550-650zł. W MaSzynę i wiele innych, także nowych gier można na niej wygodnie grać. Karta jest bardzo wydajna energetycznie, nie potrzebuje dodatkowych linii zasilania i nie trzeba się martwić czy zasilacz pociągnie bo każdy powinien. W mojej obudowie przy włączonych wentylatorach chodzi bardzo cicho, nigdy nie przekroczyła 60 stopni, nawet pod maksymalnym obciążeniem.

3
Bieżące kolejowe / Odp: EP09 i jej "bujanie"
« dnia: 30 Stycznia 2020, 03:48:24 »
Może kolego MaciejZ zrzucisz pretensjonalny ton i nasz oświecisz? Sam rzadko podróżuję składami wagonowymi, zaintrygował mnie ten efekt "bujania/amortyzacji" i chętnie się dowiem więcej. Dlaczego dotyczy to tylko niektórych lokomotyw, z czego wynika i w jaki sposób jest to odczuwalne?

Strony: [1]