Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Finder

Strony: [1]
1
Inne niekolejowe / Odp: SimRail2021 - Czyli Polski Symulator PKP
« dnia: 03 Czerwca 2022, 19:54:57 »
Miały być cotygodniowe vlogi deweloperów dotyczące funkcjonalności i aktualizacji symulatora, informacje na temat nowych lokomotyw i wagonów, a także mapa drogowa wdrażania poszczególnych elementów gry przed jej premierą. Aktualnie jedynym źródłem informacji o Simrailu jest strona na FB, którą aktualizują raz na miesiąc i moim zdaniem takie podejście do kolejowej społeczności i graczy jest mało profesjonalne.

Posiadacie info, co się dzieje z tym projektem? Moim zdaniem lepiej byłoby grzać temat, nawet co tydzień, niż wszystko wrzucić kilka dni przed premierą, oczywiście jeśli ona się w ogóle odbędzie.

2
Moim zdaniem osoby, które nie mają tych "skoków" podczas gry powinny pokazać jaką mają zawartość pliku eu07.ini oraz jak mają skonfigurowane ustawienia w trybie pracy "normalny". Wtedy osoby z mocnym komputerem mogą porównać i sprawdzić czy opisane ustawienia pomogły i czy winą są tutaj źle dobrane ustawienia czy konfiguracja karty graficznej.

3
Symulator / Odp: Płynność prowadzenia lokomotywy EU43
« dnia: 26 Maja 2017, 18:49:38 »
Powiem tak, GTA V chodzi u mnie bez najmniejszych zacięć na średnio-wysokich ustawieniach, jednak w przypadku Maszyny przy EU43 również występują u mnie lekkie lagi, więc moim zdaniem jest to spowodowane tym, że Radeon w przeciwieństwie do GeForce nie radzi sobie z Maszynowym Pythonem :D

Strony: [1]