Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mmaciek3905

Strony: [1]
1
@ Tyrystor, wysłałem PW do jeszcze kilku innych osób.
Linia 202 od Rumi do Gdańska Głównego zejdzie na boczny tor trochę. Z początku najelpiej będzie dokładnie wykonać 250 z Rumii do Gdańska. 202 będzie szczegółowo prowadzona do Wejherowa. Materiały i tak się przydadzą, dzięki :)
/ Nie usuniesz ich przez kolejnych kilka dni? Na początku czerwca dojdzie do mnie dysk zewnętrzny i wtedy będę mógł je sobie pobrać.
Cytuj
Szczerze też się zastanawiałem nad tą linią, bo to właściwie moje tereny, gdzie się codziennie poruszam. Także możesz liczyć na pomoc.
To świetnie, każda dodatkowa ręka się przyda :)
Cytuj
Jeszcze zanim, zaczniemy kompletować materiały. Stacje Wzgórze Św Maksymiliana jest aktualnie w przebudowie, Gdańsk Żabianka zaraz po Wzgórzu zacznie też być remontowana, a w ostatniej fazie Gdańsk Wrzeszcz i Chylonia połączona z modernizacją E65. Pytanie na ile realny wygląd będzie Ciebie interesować?
Nie ma szansy na idealne stworzenie w pełni realnej scenerii tego typu, szczególnie na tej trasy. Możemy przyjać stan torowiska na dzień wykonania przeze mnie materiału wideo z przejazdu. Z remontami stacji sobie jakoś poradzimy. Czas wykonania całej scenerii będzie dosyć długi, więc można część zmian wprowadzać na bieżąco.

Strony: [1]