Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pborowiak

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Linia 198
« dnia: 05 Października 2020, 14:47:11 »
Poszukuję osoby będącej w stanie wykonać kompletną scenerię krótkiego, realnego odcinka i wraz ze stacjami i najbliższym otoczeniem (kilka bloków, kilka do kilkunastu budynków otoczenia). Jednotor z Pyskowic Miasta i wjazd do st. Pyskowice; z jednym prostym scenariuszem (jazda tam i z powrotem). Jestem w stanie dostarczyć mapy, wymiary, zdjęcia i inne potrzebne materiały. Niestety z racji nadmiaru obowiązków brak czasu aby nauczyć się modelowania i całej reszty. Sceneria miałaby służyć jako realna pamiątka po linii 198 oraz możliwie wizualizacja szlaku po jego odbudowie. Jestem w pełni świadom wymaganego czasu i nakładu pracy aby coś takiego stworzyć, dlatego jestem w stanie zapłacić za jej wykonanie.

Przez pewien czas był pomysł aby podłączyć się do projektu KPK-LK, niestety w Maszynie nie jest na ten moment rozwijany, dlatego szukam osoby, która zacznie ze mną "od zera".

2
Na warsztacie / Odp: Projekt "KPK-LK"
« dnia: 16 Lipca 2018, 15:12:08 »
Jeśli ktoś chciałby równocześnie z @krzysiuup tworzyć obiekty do scenerii, właśnie zuploadowałem pierwszych kilka paczek na dysk google ze swoich zdjęć z pp (pola piaskowego) Ortowice, pp Grabówka i pp Kotlarnia, dalej z hałdy w Trachach, stacji i okolicznej infrastruktury w Pyskowicach. Dużo nowych materiałów na tekstury otoczenia, jeszcze więcej poglądówek. Dorzucać nowe będę na bieżąco.

https://drive.google.com/open?id=1giYT7NWyqEUg0cFdpvO20a_MwDJDpiw2

EDIT: Dochodzą zdjęcia st. Pyskowice z nastawnią i stróżówką, poglądówek pare, hale ASCO i przejazdy wraz z mostkami na trasie pomiędzy Dzierżnem a Pyskowicami.

3
Na warsztacie / Odp: Projekt "KPK-LK"
« dnia: 04 Czerwca 2017, 00:00:29 »
Pisz na pw w sprawie zdjęć koparki. Trochę jestem teraz zarobiony, ale głównie siedzeniem na polu piaskowym więc coś można zdziałać. O ile będzie Ci się chciało je modelować ;)

4
Inne niekolejowe / Odp: Kolejowe ''Gadżety''
« dnia: 21 Grudnia 2011, 19:36:19 »
   Muszę sie pochwalić bo wydaje mi się to dość ważne:D. Otóż stałem się w ostatnich dniach posiadaczek klucza kierunkowego prawdopodobnie z naszej symkowej EP.

Ciekawe na ile wyceniliby to MK? :) Kurcze, to się nazywa mieć szczęście!

Strony: [1]