- Symulator MaSzyna -
Hyde Park => Bieżące kolejowe => Wątek zaczęty przez: GSM w 01 Lutego 2010, 23:27:56
-
Witam, może nie jest to coś specjalnego, ale czytając forum nie natrafiłem na podobną mapkę (chyba, że przeoczyłem, gdyż dopiero od niedawna je czytuję).
Stwierdziłem jednak, że warto ją wrzucić jako ciekawostke.
Pozdrawiam,
GSM
Mapka fajna, ale sposób jej umieszczenia tutaj - już nie. Proszę poprawić.
Dziękuję :)
Quark-t
-
To nie jest rozmieszczenie stacji, tylko przystanków osobowych. Toż to już lepiej ściągnąć sobie railmap - masz tam o wiele więcej informacji.
-
To nie jest rozmieszczenie stacji, tylko przystanków osobowych.
Racja.Toż to już lepiej ściągnąć sobie railmap - masz tam o wiele więcej informacji.
Nie znałem, dobrze wiedzieć.
Cóż, nic dobrego nie wniosłem, bywa. Pozdrawiam,
GSM
-
Ciekawostka - nie ma zaznaczonych wysp Wolin i Uznam, ale stacje są (na wodzie).
« Dodano: 01 Lutego 2010, 23:57:54 »
Cóż, nic dobrego nie wniosłem, bywa.
Skąd ten pesymizm?
-
Skąd ten pesymizm?
Od razu pesymizm, suche fakty;) Faktycznie brakuje rzeczonych wysp, podwodna kolejka:P Na Helu stacja jest na wodzie, ale to już świadczy o niskiej dokładności. Pozdrawiam,
GSM
Krzysiek626
-
Na Helu stacja jest na wodzie, ale to już świadczy o niskiej dokładności.
Ale nie tylko na Helu. Gdańsk, Gdynia, Sopot też pływają.
-
To nie jest rozmieszczenie stacji, tylko przystanków osobowych.
Też nie :-) To rozmieszczenie stacji oraz przystanków osobowych.
-
Też nie :-) To rozmieszczenie stacji oraz przystanków osobowych.
Celowo napisałem tylko o przystankach osobowych. Jak już stacji, to tylko tych, które są przystankami pociągów osobowych :)
-
Ja tylko w kwestii formalnej: zmień tę "polskę" na Polskę w tytule tematu!
-
Na zamojszczyźnie jakoś tak trochę pustawo, chyba nie zaznaczono wszystkich stacji/przystanków.
-
Na zamojszczyźnie jakoś tak trochę pustawo, chyba nie zaznaczono wszystkich stacji/przystanków.
Nie tylko, np. w ogóle nie ma przystanków i stacji Linii 104 Chabówka - Nowy Sącz
-
Celowo napisałem tylko o przystankach osobowych. Jak już stacji, to tylko tych, które są przystankami pociągów osobowych :)
Nie do końca, np. we Wrocławiu zaznaczono zarówno Brochów (przystanek osobowy) jak i Brochów (stacja towarowa).
No dobra, wybrakowana ta mapa i tyle :)
ZiomalCl
-
Witam, co do wybrakowania mapy nie ma wątpliwości, z tego co mi wiadomo to są dane wyciągnięte z sitkol.pl a ta mapa (kontury) są niebezpiecznie podobne do map stosowanych na wikipedii, a one raczej są dalekie od wysokiej dokładności profesjonalnych map wektorowych, czy nawet tych tanich, stosowanych w urządzeniach nawigacji satelitarnej.
Pozdrawiam,
GSM
Zamykam.
Krzysiek626