- Symulator MaSzyna -
Hyde Park => Bocznica => Wątek zaczęty przez: Patryk94 w 03 Lipca 2013, 21:43:11
-
Witam, jestem nowy na forum, mam na imię Patryk, jestem z Bydgoszczy/Włocławka co tu dużo pisać. Przejdę do rzeczy.
Przedstawiam Wam obecny stan modelu lokomotywy rosyjskiej ЧС4, narazie wygląda to średnio, jeszcze dużo przede mną pracy. Może się komuś przyda ;)
Model będzie sterowany przez AI z powodu braku kabiny (Możliwe, że tymczasowo)
Poly: 46k
Tex: 15Mb
Pozdrawiam.
-
A to nie jest przypadkiem model z trainzup? Tekstura jest identyczna!
http://model.trainzup.com/?p=77
Ja rozumiem, że oni udostępniają źródła tych modeli do dość dowolnego wykorzystania - licencja CC - ale to jednak nieładnie podpisywać się pod cudzą pracą jako autor.
-
Oczywiście, ze nie, mogę to zapewnić w 100%. Model jest mojego wykonania, mam jeszcze zapiski jak ten model powstawał. Gwarantuje, że model jest 100% robiony własnoręcznie. No i TrainzUp ma dużo lepsze wykonanie modelu od mojego ;) Teksturki jednak są podobne, ponieważ robię akurat ten sam numerek co koledzy z Rosji zrobili wcześniej do Trainza.
Zdecyduj się, czy używasz polskich znaków czy piszesz bez.
Benek
-
To proszę pokazać siatkę modelu. Zaraz porównamy i utniemy zbędną dyskusję.
-
Siatka wygląda tak, dosyć spora i dlatego tyle poly.
-
Interesująca. A jakieś screeny z powstawania tego cudaka?
-
Dziwny zbieg okoliczności. Porównując twój screen ze screenami z trainzup można dostrzec te same detale zarówno na twoim modelu jak i na trainzup. Dodam jeszcze iż znam twoje podejście do modeli z trainza, i tutaj idzie ewidentnie stwierdzić że to nie jest twój wyrób. Lepiej przyznaj się teraz niż mamy znaleźć więcej argumentów potwierdzających ten czyn.
-
Po dogłębnej analizie modeli stwierdzam, że model nie jest Twojego autorstwa, a modyfikatorów w maxie potrafi używać każdy modelarz. Submodel pudła w rosyjskim modelu składa się dokładnie z tych samych detali, jak u Ciebie. W związku z powyższym uciszenie i bocznica.