Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Na warsztacie / Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matek123 dnia Dzisiaj o 21:42:57 »
Jeżeli nie ma odpowiednich eventów, to trzeba by było je dodać.
2
Na warsztacie / Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Joymaxx dnia Dzisiaj o 19:30:09 »
Teraz to elegancko, działają :) Wielkie dzięki. A jest możliwość żeby działał też ZEW3 i próba radia? Trzeba dodać jakieś wpisy do pliku?
3
Na warsztacie / Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jaros dnia Dzisiaj o 18:28:20 »
Wypakuj i zamień ten plik
4
Bieżące kolejowe / Odp: Hybrydy Newagu dla IC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez barman_2000 dnia Dzisiaj o 17:48:02 »
No jak co z DualPower. Pesa jak to pesa jest w lesie i jest opóźnienie, sam prezes się dzisiaj nawet o tym wypowiadał.
5
Bieżące kolejowe / Odp: Hybrydy Newagu dla IC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koszowy dnia Dzisiaj o 14:59:36 »
No dobra a co z tą Gamą Dual Power?
Wracając do Impulsa. Wychodzi na to, że jedna jednostka = około dwa igreki 2 klasy, więc tak, w jakimś stopniu kolejna edyta; robienie z jej na siłę dalekobieżnego ezeta (po modernie) jest dla mnie co najwyżej zabawne, nie powinien to być tak jak napisałeś "tabor regionalny na siłę przystosowany do dalekobieznego ruchu". Niemniej jednak liczę na to, że IC kierowało się przy zakupie tym, że pociągi poruszać będą się samymi odcinkami gdzie byłyby mile widziane, a nie fantazjami "jo zaszczepie dwa impulsy i puszcze na ślunsk bo na ślunsku to każdy pociąg musi być".
6
Bieżące kolejowe / Odp: Hybrydy Newagu dla IC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HeroPie312 dnia Dzisiaj o 10:19:23 »
Zakup tych pojazdów to jedno wielkie XD. Gdyby IC zapowiedziało więcej pociągów na liniach bez druta to jeszcze rozumiem.. ale w obecnej chwili to dramat. Nie lepiej naprawdę zainwestować w lokomotywy dwutrakcyjne, wagony sterownicze? No lepiej ale drożej a trzeba oszczędzać, więc będą kolejne odpowiedniki ED74 czyli tabor regionalny na siłę przystosowany do dalekobieznego ruchu. Sama geneza oddzielnego członu okej, jeżeli będzie tam przejście. Jeśli nie będzie to dramat. Generalnie imo trefny zakup i tyle. Jedyny +, że nie jest to oddzielna platforma a po prostu impuls a nie nowe wymysły jak PESA robiła z Dartami np.
7
Na warsztacie / Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Joymaxx dnia Dzisiaj o 02:55:38 »
Witam. Co zrobić żeby transkrypcje radiowe działały na 23.07? Folder kaliska_450 wgrany do folderu z symulatorem ale nie słychać nic na radiu.
8
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koszowy dnia 26 Maja 2024, 23:38:36 »
U mnie wygląda to mniej więcej tak. Znam sygnał, wiem jaka to kolejność semaforów po wyjeździe ze stacji (który po którym), za to nie wiem od czego zacząć i czy pisać eventy na dwa pierwsze semafory. Widzę też że ten przypisany oryginalnie do torów ma inny początek niż mój event.
9
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez matek123 dnia 26 Maja 2024, 23:20:31 »
Spróbuj się skupić na semaforze który. Może z automatu się zmieni obraz na SP.
10
Symulator / Odp: Na początku było... czyli jak podejść do pisania scenariusza
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koszowy dnia 26 Maja 2024, 23:04:47 »
Dzięki Ci, bo próbuję też znaleźć i grzebię aż wszędzie gdzie popadnie, nawet w incach semaforów sbl...
To jaki to powinien być sygnał dokładniej? No chyba, że mam się skupić na następnym semaforze, który będzie kluczowy.
Strony: [1] 2 3 ... 10