Autor Wątek:  Nowa trasa...okręg Lublin...  (Przeczytany 75167 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #90 dnia: 01 Czerwca 2004, 20:57:11 »
Panowie, panowie, wyluzujcie! W takim kraju jak Polska z publicznymi zbiórkami i temu podobnymi akcjami trzeba mocno uważać. Absolutnie nie sugeruję tutaj niczyjej nieuczciwości, ale wydaje mi się, że potrafię sobie wyobrazić co się będzie działo później.

Po pierwsze - co w przypadku, gdy nie uda się uzbierać całej sumy? Zrzutka przyniesie np. 50 zł i co zrobić z tymi pieniędzmi? Wydać na piwo, zwrócić? Bo na kupno nowego komputera czy nawet grafiki samej nie starczy...

Po drugie - boję się, że taka "zrzuta" będzie rodzić pewne zobowiązanie po stronie Barta. Załóżmy, że uda się kupić nowy sprzęt. Nietrudno potem wyobrazić sobie posty w stylu "Co jest z nową trasą? Przecież dołożyłem się na komputer!", a potem (jak to w Polsce bywa) zaczną się oskarżenia na poziomie rynsztokowym...
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #91 dnia: 01 Czerwca 2004, 21:02:50 »
Jak już pisałem, RĘCE OPADAJĄ.

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #92 dnia: 01 Czerwca 2004, 21:17:04 »
Ja moge ewentualnie przeznaczyc stara 32mb nvidie bo i tak lezy i jest nieuzywana ktos zucio procka ktos ramy i juz jest
www.et22.pl - zapraszam

Offline Sm42

  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #93 dnia: 01 Czerwca 2004, 22:02:14 »
Ja mam do odstąpienie 128 mb ramu...

P.S. Co mu z takiej karty.Najlepiej Radeona 9800 Pro... ;)
Żartuje każda pomoc się liczy...
Sm42

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #94 dnia: 01 Czerwca 2004, 22:14:01 »
No mam tylko taka na zbyciu lepszej nedarady. Tylko co z tym bart chce zrobic bo ja oddam na 100%
www.et22.pl - zapraszam

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #95 dnia: 02 Czerwca 2004, 18:36:26 »
Model et41 i et22 sa poprostu super jeszcze jakby mozna było je ściągnąć to jeszcze lepiej. Wie ktoś czy można znaleść gdzieś te modele??
www.et22.pl - zapraszam

Offline EU05

  • Wiadomości: 536
  • Tekstury produkuję!
    • Zobacz profil
    • http://www.tgk.rail.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Czerwca 2004, 19:15:59 »
Cytat: "ZT-POZNAN"
Model et41 i et22 sa poprostu super jeszcze jakby mozna było je ściągnąć to jeszcze lepiej. Wie ktoś czy można znaleść gdzieś te modele??

Na razie to prace nad tymi modelami trwają. Radzę Ci uzbroić się w cierpliwość i czekać. Bart traci czas na czytanie tego typu postów. Czekaj więc - bo warto!
Chętnie przyjmę zdjęcia na tekstury lokomotyw serii EU06, EU07, EP07, EP08 a także ET21, ET22, ET40, ET41 i ET42.

Kontakt mailowy.

Offline Fchancuz

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #97 dnia: 12 Czerwca 2004, 19:51:34 »
BART pamiętaj ZAWSZE będziemy z tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co do tego kompa nie martw się, coś się wykręci z paru groszy

Bo cała MaSzyna to JEDNA RODZINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jesteśmy z tobą BART  


Pozdro dla całej sceny EU07



Fchancuz
POZDRO dla wszystkich MK z GDYNI

Offline Sm42

  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #98 dnia: 12 Czerwca 2004, 19:53:44 »
Aaaaa wazelina...topie się ratunku... :)
Sm42

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Czerwca 2004, 20:14:36 »
Cytat: "Sm42"
Aaaaa wazelina...topie się ratunku... :)


Jeszcze się nie utopiłeś? ;)

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #100 dnia: 12 Czerwca 2004, 22:13:42 »
bul bul bul bul

Offline Tetryk

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kiedy bedzie trasa lublin??
« Odpowiedź #101 dnia: 17 Czerwca 2004, 18:18:52 »
Patrzylem zdjęcia z niej jest wypasiona.Jak coś trzeba bedzie to sie dorzuce do tego pomyslu
"Życie jest szare i nudne":(
PROUD_AGAIN

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #102 dnia: 18 Czerwca 2004, 12:54:52 »
racja, modele lokomotyw wygladają miesamowicie !
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #103 dnia: 18 Czerwca 2004, 13:23:17 »
modele? Chyba tekstury, chociaż Bart poprawiał większość modeli, przez co wyglądają o wiele lepiej:)

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #104 dnia: 18 Czerwca 2004, 15:13:26 »
Cytat: "MatEUzs"
modele? Chyba tekstury, chociaż Bart poprawiał większość modeli, przez co wyglądają o wiele lepiej:)


Nowe modele też czekają... i wcale tego nie jest mało :>. Jakie? Później zobaczycie... narazie kończę sesję
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #105 dnia: 18 Czerwca 2004, 17:33:31 »
Cytat: "Bart"
Cytat: "MatEUzs"
modele? Chyba tekstury, chociaż Bart poprawiał większość modeli, przez co wyglądają o wiele lepiej:)


Nowe modele też czekają... i wcale tego nie jest mało :>. Jakie? Później zobaczycie... narazie kończę sesję


No chciałem żeby niespodzianka była no:P

Offline ET41-145

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #106 dnia: 29 Lipca 2004, 11:50:35 »
A to bedzie ta trasa czy nie bo wiem że bart nie ma pieniędzy na kompa ale czkam i czekam.....nie umiem sie doczekać


BART JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM JEDNYM Z TYCH USEROW KTORYM SIE NIE CHCE POMYSLEC I POCZYTAC DOKUMENTACJI A POTEM NARZEKAM ZADAJAC BEZSENSOWNE PYTANIA JEDNO PO DRUGIM

Offline Fchancuz

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #107 dnia: 29 Lipca 2004, 13:44:08 »
Czyli co z tą zrzutą dla Barta ?  
Gdzie nr konta i nazwa banku?
A może zróbmy akcję ogólnokrajową i wyślijmy kwestionariuszy na ulice?


Co wy na to?



Miłych wakacji i ładniej POGODY

Fchancuz
POZDRO dla wszystkich MK z GDYNI

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #108 dnia: 29 Lipca 2004, 16:21:37 »
Cytuj
A może zróbmy akcję ogólnokrajową i wyślijmy kwestionariuszy na ulice?


Mimo że ciepłych wakacji nie ma ludziom i tak odbija... To ja wogóle zaproponuje dać sprawę do POLSATU przecież dość mamy oglądania potrzebujących dzieci i tych nieuleczalnie chorych. Bart ma większy problem niż one...

eh ludzie ludzie... jeśli cokolwiek będzie to napewno nie tu, strona gdzie będzie trasa, wszelkie info i dodatki (czytaj modele) powoli powstaje i tam będzie wszystko. Kiedy ona będzie? To nie wiem bo bardziej niż edytować stronę wolę dłubać w modelach i już mam na ukończezniu nową kabinę EU07 (tak ta co widzicie w dziale NEBULA) jednak brakuje sporo zdjęć... może ktoś z Was ma dostęp do cyfraka i do lokomotywy co? Jak skończe EU07 to nie wiem czy zamiast za stronę nie wezmę się za EP09 :P
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

zapalony_maszynista

  • Gość
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #109 dnia: 08 Sierpnia 2004, 20:28:40 »
jestem za

Offline ciacho

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #110 dnia: 02 Października 2004, 17:33:43 »
te    jest ta trasa czy nie           a kabine mozna zads siagnac dzieki
pozdo ndla barta :p

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #111 dnia: 02 Października 2004, 20:05:21 »
Cytat: "ciacho"
te    jest ta trasa czy nie           a kabine mozna zads siagnac dzieki
pozdo ndla barta :p


ja widać jeszcze jej nie ma. Jak będzie to Bart i studio trasopisarskie da znać.... Cierpliwości Panie i Panowie. Cierpliowści.

Wiem, że chyba wszyscy ostrzą sobie ząbki na tę traskę, jednakże ZTCW Bart & Co. mają problemy z eventami (bo jest ich od cholery i ciut ciut - stwierdzam to, po obejżeniu screenów). Także czekać i jeszcze raz czekać, a bedzie to wynagrodzone.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #112 dnia: 03 Października 2004, 00:39:50 »
Cytat: "Mutopompka"

ja widać jeszcze jej nie ma. Jak będzie to Bart i studio trasopisarskie da znać.... Cierpliwości Panie i Panowie. Cierpliowści.

Wiem, że chyba wszyscy ostrzą sobie ząbki na tę traskę, jednakże ZTCW Bart & Co. mają problemy z eventami (bo jest ich od cholery i ciut ciut - stwierdzam to, po obejżeniu screenów). Także czekać i jeszcze raz czekać, a bedzie to wynagrodzone.


Nie ma żadnego Bart & Co :>. Jest tylko Bart który posiadł wszelką wiedzę jeśli chodzi o tworzenie eventów :>. Jednak nie może projektu skończyć bo ... (czytaj wyżej). Teraz kończy pracę nad kabinami do siódemek którymi wkrótce przyjdzie wam śmigać....
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

hunter

  • Gość
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #113 dnia: 03 Października 2004, 18:19:10 »
Bart, mam propozycję dla ciebie.
Lepiej zacznij jedną rzecz, nic o niej nie pisz, skończ ją w spokoju, walnij na net'a i rób nową rzecz. Bo widzę, że Ty masz tysiąc projektów i nie możesz ich skończyć. Może wstrzymać inne projekty i skupić się na jednym? Najlepiej przydały by się EU07, ale cie nie poganiam.

Pozdrawiam.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #114 dnia: 03 Października 2004, 18:41:46 »
Cytat: "sq1mhv"
Bart, mam propozycję dla ciebie.
Lepiej zacznij jedną rzecz, nic o niej nie pisz, skończ ją w spokoju, walnij na net'a i rób nową rzecz. Bo widzę, że Ty masz tysiąc projektów i nie możesz ich skończyć. Może wstrzymać inne projekty i skupić się na jednym? Najlepiej przydały by się EU07, ale cie nie poganiam.

Pozdrawiam.

Oj chlopcze...Czy aby nie jestes za madry???Widziales chociaz te siodemki oraz kabine do nich???Pewnie nie, wiec sam wyciagnij wnioski...
Po za tym kto zaczal trase bodajze krosowo, a dwa dni potem napisal ze zawiesza projekt bo mu sie nie chce kontynuowac???
W przeciwienstwie do Ciebie Bart napisal ze rozpoczyna i kontynuuje swoje projekty...trasa okreg Lublin, przeciez on ciagle w niej grzebie, tak samo wszystkie lokomotywy na bazie EU07, tez ciagle je poprawia..Kabiny....
Mam propozycje : Daj sobie na luz....

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #115 dnia: 03 Października 2004, 18:59:34 »
Bart chcesz jakieś drobne wyposażenie do kabiny?

Mam w domu Szybkościomierz popielniczki i kompletną obudowe od radiotelefonu - chodzi o manipulator. no i mam cyfraka aparat. Pozatym mam amperomierz WN zakres od 0 do 600A i woltomierz NN od 0 do 150V

Kran hamulca oerlikon kompletny nawet tabliczka jest. To wszystko co może do kabiny ci się przydać.

Wyślę ci to na maila którego podałeś w profilu jak zechcesz to skorzystasz jak nie to trudno. Nie wiem jak focić na tekstury to masz jak zrobiłem.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

hunter

  • Gość
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #116 dnia: 03 Października 2004, 19:22:38 »
Cytat: "MatEUzs"
Cytat: "sq1mhv"
Bart, mam propozycję dla ciebie.
Lepiej zacznij jedną rzecz, nic o niej nie pisz, skończ ją w spokoju, walnij na net'a i rób nową rzecz. Bo widzę, że Ty masz tysiąc projektów i nie możesz ich skończyć. Może wstrzymać inne projekty i skupić się na jednym? Najlepiej przydały by się EU07, ale cie nie poganiam.

Pozdrawiam.

Oj chlopcze...Czy aby nie jestes za madry???Widziales chociaz te siodemki oraz kabine do nich???Pewnie nie, wiec sam wyciagnij wnioski...
Po za tym kto zaczal trase bodajze krosowo, a dwa dni potem napisal ze zawiesza projekt bo mu sie nie chce kontynuowac???
W przeciwienstwie do Ciebie Bart napisal ze rozpoczyna i kontynuuje swoje projekty...trasa okreg Lublin, przeciez on ciagle w niej grzebie, tak samo wszystkie lokomotywy na bazie EU07, tez ciagle je poprawia..Kabiny....
Mam propozycje : Daj sobie na luz....


Widziałem te kabiny.
A tą trasę skończyłem, i ona będzie o wiele dłuższa niż od szlaku Krosowo-Nieborzyn. Bo przez te miejscowości przechodzi główna linia Nowy Świat-Dzierżawa, którą właśnie ciągle robie.

Aha, MatEUzs, to była nie propozycja do ciebie, tylko do Bart'a :P
Bart, sorry za ten nędzny post :/

Pozdrawiam.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #117 dnia: 03 Października 2004, 19:33:54 »
Cytat: "sq1mhv"

[ciach]
Aha, MatEUzs, to była nie propozycja do ciebie, tylko do Bart'a :P
[ciach]

Mogla by byc nawet do Andrzeja L., kim Ty jestes aby mowic komukolwiek co ma robic??? Bart moze zrobic sobie modele, kabiny i ich nie wydac, pokazac je tylko gronu najblizszych kumpli/wspolpracownikow...Pokazal wszystkim screeny z Lublina, pokazal screeny siodemek i w zamian za to moze nalezy mu sie troche spokoju, szacunku???
Wiem ze wg niektorych wszystko powinno byc jaknajszybciej, nie baczac na to ze autorzy maja rodziny, chodza do szkol, do pracy...To ze Bart robi siodemki to juz cos, bo komp na ktorym je robi niezbyt sie do tego nadaje( sam wiem, bo mialem podobny, i przy duzej stacji max sie przycinal)
Wiec...nie poganiaj go...
pozdro

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #118 dnia: 03 Października 2004, 23:18:34 »
Spokojne koledzy. Sprawa jest taka: rzeczywiście jest tak jak pisze sq1mhv, mam sporo projektów na warsztacie i wolno idzie ich kończenie. Niestety nie mogę robić jednego od początku do końca, gdyż po tylu godzinach które spędziłem przy siódemkach przychodzi czas że muszę zrobić coś innego, szlag może trafić robiąc dziś coś co za jutro muszę poprawiać bo dostaję nowe lepesze zdjęcia elementów via ep08-015 (dzięki).
Sama trasa Lublin  nie ma szlaku. Całość ma może z 12 km więc nie opłaca się tego dawać. Porobiłem w między czasie większe stacje które już w miare szybko będzie można połączyć. Jednak na tym sprzęcie nawet nie jestem w stanie wgrać pliku max ze scenerią główną bo wiesza maxa :/

Co do modeli... cierpliwie.. zostały dni...
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Nowa trasa...okręg Lublin...
« Odpowiedź #119 dnia: 03 Października 2004, 23:56:41 »
Bart kończ w spokoju to co musisz pozatym jeśli zechcesz to puszcze Ci poprawione fotki gdyż te co dostałeś robione były wieczorem a nie przy świetle dziennym. Nie chcę tylko brać ale też coś od siebie w miarę moich mozliwości moge dać.

Bart jak chcesz coś z ET22 to mam w domku nastawnik od niej i chyba kompletny.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015