Autor Wątek:  Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.  (Przeczytany 17921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« dnia: 15 Września 2008, 20:40:15 »
Witam.
Mam przyjemność pokazać Wam drodzy koledzy, co mozna osiągnąć dzięki współpracy i wzajemnej pomocy. Otóz jeden z nas czyli kolega @EU07-033 wykonał zdjęcia na fototekstury dla lokomotywy SP32.
Drugi z Was czyli @Głowa Wojtas, wykonał 80% modelu w 3D Studio Max-ie.
Wykańczałem i "detalizowałem" go ja. Tak więc wspólna praca i działanie, bardzo sprzyja rozwojowi projektu.
Poniżej przedstawiam pierwszą odmianę lokomotywy SP32. Na dniach, powstanie jej druga odmiana czyli z halogenami. Proszę Was o podanie różnic, jakie mozna zauwazyć pomiędzy tymi wersjami. Jako ostatnią wersję, wykonana zostanie SP49, bardziej dla ciekawostki, chodź SP49 kiedyś fizycznie istniała z tym oznaczeniem. Informacje o niej znajdziecie tu > http://www.bluefish.foxnet.pl/Tabor/Spalinowe/SP49/SP49.html

Screny, obrazujące aktualny stan prac zobaczycie tu > http://members.lycos.co.uk/wlodzimierz/Screny_v2/Tajne/SP32/

Folder będzie aktualizowany.

Zgodnie z obietnicą "Wspólnej Twórczości" prawa autorskie do modelu, za ścisłą współpracę  mają:

@Głowa Wojtas
@Eu07-033

Co zostało do zrobienia:

-opracowanie i ustawienie w mmd schematu dźwieków
-przygotowanie zestawu dźwieków
-poprawa wuzków, bo widzę ze brakuje kilku rzeczy.
-przerobienie dla SP32 z halogenami
-przerobienie dla SP49.

Pozdrawiam.

P.S. Jesli tak będzie wyglądała współpraca, to niedługo nie będzie co modelować, a dział Bugs i Devs się zapełni twórcami.
       Przy tej okazji przypominam o Waszych propozycjach, nie zrobię nic, doputy dopuki nie otrzymam materiałów.
« Ostatnia zmiana: 15 Września 2008, 20:54:58 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline ET21-622

  • Wiadomości: 287
  • Dźwiękowiec
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Września 2008, 21:28:37 »
Witam;] Model prezentuje się bardzo ładnie;D Czy SP32 będzie miała kabinę? A co do dźwięków to mogę się podjąć edycji tylko potrzebowałbym matriałów na dźwięki. Materiały można przesyłać na paulina-111@o2.pl (mail jest w 100% mój nie miałem pomysłów na nazwę;P)

Paula, ale weź pisz poprawnie, co? Prezentuje a nie prezentuję (bo to model się prezentuje a nie Ty). Materiały a nie materjały, materiałów, a nie materiałów. Teraz poprawiam za Ciebie, ale na przyszłość zwracaj na to uwagę.

Andrzej.


Na imię mam Bartłomiej;D E-MAIL ma taką nazwę bo nie miałem pomysłu;D
@Monczan_SP32 Już mam dźwięk wysoko tonowej trąbki SP32. Brzmi znakomicie;D
A co do pierwszego Rp1 to możesz go wyciągnąć z filmu i oczyścić;] ja się zajmę resztą;;]
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2008, 19:00:47 wysłana przez ET21-622 »

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Września 2008, 12:42:22 »
Jeżeli listę "co zostało do zrobienia" traktować jako zachętę do współpracy, to mógłbym ugryźć .mmd po przygotowaniu zestawu dźwięków przez @ET21-622. Szczerze przyznam, że SP32 słyszałem zaledwie parenaście razy na żywo, ale pare filmików na youtube mam w ulubionych by sobie brzmienie "odkurzacza" przypominać ;-) Trochę się wcześniej plikami .mmd bawiłem, lecz nie mogę sie efektami pochwalić, ponieważ poszły mi z formatem (chwila nieuwagi i pech...)

ps. @ET21-622, jeżeli zabierasz się do roboty, to masz tutaj fajne rp1 http://pl.youtube.com/watch?v=lcMSNeKoAlU - może się przydać ;-) Jeżeli będziesz mieć problem z "wyjęciem" samego dźwięku syreny, to mogę go wyciąć i oczyścić dla Ciebie (i dobra całego projektu :D)

No, to jeżeli ktoś chciałby mnie zaciągnąć do pomocy, to czekam na sygnał na PW, bo nie chciałbym się wpychac, jak znajdziecie lepszych specjalistów ;)

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2008, 13:44:53 »
Z tego co wiem, to @rusek przejął od GW projekt SP32. Miał zrobić nowe pudło, ja przesłałem Mu trochę zdjęć.

Offline rusek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Września 2008, 15:29:42 »
Ja mam porozpoczynanych sporo projektów i mam problem z dokończeniem ich (brak czasu), i ja i Epek bazujemy na tym samym pudle. Jestem przekonany że Epek zrobi szybciej SP32 niż ja, także dobrze się stało że przejął wodzę nad tym projektem.
Marek Margasiński <Marek 1991, ET221166>

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Września 2008, 16:21:57 »
OK. Jakby co to dysponuję jakimiś fotami (ma też je @rusek). Jeśli będzie coś potrzeba na dać znać. U mnie na Kłodczyźnie jeżdżą "odkurzacze" i mogę coś pomóc.  Mam trochę filmów na dysku i w wolnej chwili przejrzę, czy uda się "wykrzesać" jakieś dźwięki. (Ew. jak ktoś chce to na YT mam niektóre filmiki; www.youtube.pl/tekatka).

Pozdrawiam!

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Września 2008, 20:56:41 »
Ok to czekam na mmd i jakiś zestaw dźwiekow.  Chociaz sprawa do przemyslenia. Okazuje się że nie tylko ja robię SP32 i zastanawiam się czy warto dalej to dziobac. Ukrywajcie się dalej z tym co robicie a okaże się za chwile ze bedzie kilka wersji jednego modelu.

Starym zwyczajem, starzy twórcy nie maja w zwyczaju informowac o tym co robią. A szkoda.

Zmarnoway tylko czas.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline rusek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września 2008, 21:16:38 »
Ja Ci mówiłem, że na razie nie mam czasu nad tym siedzieć i że możesz przejąć projekt, więc ja już nic nie grzebałem więcej przy SP32 także czas nie został zmarnowany :) skoro przykładacie się do .mmd to może również warto pomyśleć od .chk? (jako pojazd do prowadzenia). Nie wiem czy ktoś dysponuje materiałami do stworzenia (i zna się na tym żeby stworzyć) dlatego też nie wiem czy ktoś się w ogóle podejmie napisania fizyki. Ja chce stworzyć kabinę (niestety tylko do starej wersji, bo do nowej nie mam dostępu), nie dysponuje żadnymi planami kabiny więc wszystko robie na oko, ale mam naprawdę duży zapas materiałów zdjęciowych który mogę powiększać w każdej chwili. Nad kabiną pracowałem jeden dzień (ale to były tylko przymiarki) także na razie nie pracuje nad nią, a pracować zacznę może pod koniec tego miesiąca, może później, obecnie kabina prezentuje się bardzo ubogo:


Marek Margasiński <Marek 1991, ET221166>

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Września 2008, 22:02:49 »
Niech sie wypowiedza wszyscy, co tworza sp32. Narazie zatrzymuje to cale tworzenie tego modelu, aczkolwiek jedna z wersji juz gotowa do testow. Skoro tyle zrobione to mozna to puscic. Jednak YB odezwij sie co robisz przy tym. Moj model to 39 tys poly. Niestety sporo zjadly porecze. Niebede tworzyl pozostalych wersji, skoro inne osoby nad tym pracuja. Rusek nie pisze o Tobie w koncu w pewnym sensie mam twoje pudlo. Bradziej zwracam sie do Sigmana i YB.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline rusek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Września 2008, 22:28:03 »
A to przepraszam jeżeli o mnie chodzi. Co do poręczy to ja mam wymodelowane poręcze które są zrobione z pięciokątów, mają niecałe 1500 trójkątów także może coś damy radę odchudzić. (Aha, pudło na którym bazowałeś nie było po części moje, bo to pudło dostałeś od GW a nie ode mnie- to takie małe sprostowanie)
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2008, 22:33:06 wysłana przez rusek »
Marek Margasiński <Marek 1991, ET221166>

Sigman

  • Gość
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Września 2008, 23:06:30 »
A więc tak:

Moja rola przy projekcie @yB miała polegać na tym, że miałem stworzyć układ tekstury (doświadczenie już w tym mam). Mam sporo materiału, ponieważ byłem na stacji Wrocław Nadodrze i tam zrobiłem zdjęcia na tekstury kilku maszyn. No i teraz nie wiem, co mam robić. Czy tworzyć nowy układ dla yB, czy robić tekstury pod model, o którym mowa w tym wątku (a jeszcze muszę zobaczyć, jaki jest układ). Wszystko zależy od tego, czy youBy będzie dalej tworzył swój model.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Września 2008, 14:07:57 »
Niestety sporo zjadly porecze.
Możesz coś więcej na ich temat powiedzieć?

Co do SP32, to mam w zaasdzie tylko pudło zrobione. Z braku materiałów niewiele zrobiłem i nie mam wielu elementów.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline RooteK

  • Wiadomości: 1244
    • Zobacz profil
    • Nieoficjalna strona węzła kolejowego Jaworzno.
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Września 2008, 15:12:47 »
Co do kabin to można wykorzystać zdjęcia z tej strony: http://www.transportszynowy.pl/sp32.php (chociaż jako poglądowe). Autor z pewnością się zgodzi :))

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Września 2008, 15:25:54 »
Kiedyś zabrałem się za .chk do SP32, ale po 1. to ja niezbyt umiem to robić, a po 2. jest dostępna bardzo niewielka ilość danych. Mam ten plik gdzieś na dysku. Tak jak już mówiłem, jeśli warunki pozwolą to mogę zrobić jeszcze trochę zdjęć (chociaż tutejsi maszyniści bardzo nie lubią wpuszczać do lokomotywy, niestety) i mogę nagrać dźwięki (tylko kłopot, że np. syreny muszę nagrać z zewnątrz, może pracę silnika na biegu jałowym uda się nagrać wewnątrz, ale nie obiecuję). Oczywiście mówię cały czas o wersji zmodernizowanej.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Września 2008, 15:37:55 »
Czy poza samymi halogenami, pudlo sie rózni od starej SP?
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Września 2008, 17:33:06 »
Nie ma większych różnic. Modernizacja polegała na zamontowaniu ergonomicznych pulpitów,  wymienieniu świateł, założeniu instalacji gaśniczej oraz ukł. diagnostyki i wymianie silnika (5 szt. - MTU 12V396TC12, 10 szt. - MTU 12V396TC14).

Edit:

Cytat: EP08_015
<ciach> Ukrywajcie się dalej z tym co robicie a okaże się za chwile ze bedzie kilka wersji jednego modelu.
Starym zwyczajem, starzy twórcy nie maja w zwyczaju informowac o tym co robią. A szkoda.<ciach>

Ukrywamy/ją? Przecież @rusek napisał:
Cytat: rusek
<ciach> SP32 dostałem do dokończenia od GW, dostałem go w takim stanie w jakim zaprezentował na screenie <ciach>


(cytat z http://eu07.pl/forum/index.php/topic,9031.0.html.)


Edit2:
Teraz ja do Was mam pytanie:

Słyszałem, że w SP32 (zmodernizowana) nie ma jako takiego nastawnika z ustalonymi pozycjami, tylko taki, dzięki któremu można ustawić obroty prądnicy. Jedyne pozycje jakie są to +, ->, -, 0. Czy da się w MaSzynie zrobić takie cacko, które funkcjonowałoby jak powinno?


Edit3:
Jeśli dzisiaj trafię na "odkurzacz" jadący do Kudowy-Zdroju to wsiadam i będę miał trochę czasu na spokojne "obfocenie" i nagranie dźwięków. Wczoraj także planowałem jechać do Kudowy, ale skład ciągnęła stonka, więc zrezygnowałem.
« Ostatnia zmiana: 28 Września 2008, 10:37:52 wysłana przez TeKatka »

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Września 2008, 15:20:22 »
Napiszę nowy post, bo jak będę tamten cały czas edytował i pewnie i tak nikt nie zauważy.
Byłem w Kudowie-Zdroju, W kabinie SP32-208 spędziłem prawie godzinę. Zrobiłem dużo zdjęć, trochę też zrobił mój kolega. Gorzej z dźwiękami, ale też coś tam się znajdzie. Gdy będę miał możliwość, to wrzucę na serwer (jestem w sieci lokalnej i gdy coś "uploaduję" to blokuję ją, więc nie zbyt miło).

Powtórzę moje pytanie: czy da się zrobić do maszyny nastawnik (jeśli to w ogóle jest nastawnik) firmy Lekov? Przedstawione to jest na tym zdjęciu: http://www.transportszynowy.pl/sp32jazdad.jpg. Tylko jest tam jednak pewien błąd. Nie ma pozycji takiej jak "->". Przesuwając nastawnik do przodu mamy pozycje "-", "/\" i "+" - odpowiednio zmniejszanie obrotów, maksymalne dopuszczalne obroty, zwiększanie obrotów. Ciągnąc go do tyłu mamy takie same pozycje, ale dotyczą one hamowania elektrodynamicznego (+/- mocniejsze/słabsze, strzałka w dół - maksymalne".
Nurtuje mnie jeszcze tylko jedne pytanie: jak utrzymać stałe obroty? Ustawić wybraną ilość plusem i dać na zero?


Pozdrawiam!

PS. Jeśli moderator uzna, że lepiej połączyć dwa posty, to niech tak zrobi.

Offline filip2h

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Września 2008, 15:43:30 »
Cytuj
czy da się zrobić do maszyny nastawnik (jeśli to w ogóle jest nastawnik) firmy Lekov?
To jest "zadajnik prędkości", takie również jest w ET22-2000 (nie identyczny, ale działający na tej samej zasadzie http://www.transportszynowy.pl/et22modpoznast.html) a wiadomo ET22-2000 mamy w symku i nastawnik w symkowej kabinie działa na zasadzie normalnego nastawnika (jak w starych seriach loków). Wątpię żeby exe na tym etapie jakim jest, obsługiwało funkcję "zadajnika prędkości".   (Mogę się mylić)

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Września 2008, 18:32:02 »
Narazie nie ma co gadac o exe. Ja już nie podejmuję się robienia kabin. mam już zbyt mało czasu. Niedługo przejdę na tzw nasłuch, czyli będę tylko patrzył co tu się dzieje. Jak się ma rodzinę, to automatycznie trzeba liczyć się z tym, że symek zostanie przetoczony na ostatni tor boczny. Dokończę to co mam i czas będzie przejść na symkową emeryturę. Oczywiście zawsze będę słuzył pomocą, w miarę moich mozliwości. A jesli coś będę robił, to tylko jakieś duperele typu drobne obiekty do scenerii, które nie zajmą więcej jak godzinę pracy na jeden.

Wracając do tematu macierzystego, dzięki za podanie róznic. Czyli w zasadzie by wydać paczkę z sp32, wystarczy zmienić lampy i przednie poręcze. Super. A co do SP49 - będziemy coś dłubać. Najpierw jednak trzeba by było "podzucić" komuś teksturę do przerobienia wg wzrocowego zdjęcia poglądowego. Przerbić z lekka model SP32 i będzie ten prototyp gotowy.

Pozdrowionka.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline MichałŁ

  • Wiadomości: 1179
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 37
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Września 2008, 18:44:38 »
Nastawnik w sp32-2xx nie jest zadajnikiem szybkości. Za pomocą niego ustawia się obroty silnika tak samo ja w normalnym nastawniku tylko nie kręcąc a klikając.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Września 2008, 23:48:46 »
Pogadajta sobie o nastawnikach, a ja tym czasem przedstawiam kilka screnów z wersji zmodernizowanej.

http://members.lycos.co.uk/wlodzimierz/Screny_v2/Tajne/SP32v2/

W sumie niewiem co dalej przy nich robic.

Pozdrowionka.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Września 2008, 13:54:58 »
A tu macie trochę fot SP32 http://rapidshare.com/files/143067993/SP32.rar.html.
To są zdjęcia z zewnątrz, może ktoś zrobi z tego teksturę, choć nie jestem pewien, czy one się nadają.

Wstawiłem to już jakiś czas temu, dlatego jest na rapidshare, a teraz nie za bardzo mam możliwość wrzucenia na jakiś inny (np. nasz) serwer. Po za tym na serwer eu07.pl można wrzucić maks. 50 mb, a to ma więcej.

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Września 2008, 14:01:35 »
(...)W sumie niewiem co dalej przy nich robic.(...)
Włodek, powiem tak, model wygląda świetnie. Jeśli zrobiłeś już wszystkie podstawowe detale pudła, to nie ma potrzeby ładowania kolejnych. Do istniejących małych detali, nie widocznych z daleka, zastosuj MaxDistance np 150 metrów i będzie git:)
Pozdrawiam, Sławek

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Września 2008, 16:27:00 »
Witam!
 Model bardzo ładnie się prezentuje, kilka małych uwag:
-Dolne reflektory są za małe : http://stud.pam.szczecin.pl/~wizard/details.php?image_id=4284&mode=search&sessionid=a9db6b61b7446ed3d0f0d8220c04f3bb
- Tekstura 206 jest jakaś ciemna, nie wiem kto robił, ale niestety trzeba ją znacznie rozjaśnić i dobrać odpowiednie kolory, SP32-206 jest bardziej zielona, to ją odróżnia od swoich 'sióstr'.
To tyle, życzę powodzenia

Pozdrawiam
Patryk
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Września 2008, 16:32:16 »
A poza tym, że są za małe to jeszcze "na odwrót". Czerwony powinien być na górze, a normalny na dole. Jest to widoczne nawet na moim avatarze.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Września 2008, 17:01:23 »
A ma ktos zdjecie ladnego zgaszonego reflektora w calosci, tak zeby nie bylo poreczy? Bo sp nie ma srebrnych a ma zolte w kolorze czola.

Tekatka, nie mogę tego pobrac bo ciagle mi mowią ze moj ip juz cos pobiera. Nienawidzę tych rapidów i sharów :(
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2008, 17:07:09 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Września 2008, 17:59:40 »
Kurczę, jak będę miał możliwość to zapodam na inny serwer.
Co do reflektora to proszę:

http://eu07.pl/userfiles/4901/foto-reflektorySP32.rar
Może tam coś z tego wyciśniesz, ale te fotki były robione w wielkim pośpiechu, więc nie są świetne.
Jeśli potrzebujesz to mam też włączone.

Z niewielkimi plikami to nieproblem, ale jak duże pliki, to muszę całą sieć zakorkować na kilkanaście minut.



Jakoś udało mi się wrzucić na nasz serwer. Podzieliłem na 2 party. Linki:

Part1: http://eu07.pl/userfiles/4901/foto-SP32.part1.rar

Part1: http://eu07.pl/userfiles/4901/foto-SP32.part2.rar
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2008, 19:12:18 wysłana przez TeKatka »

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Września 2008, 21:04:53 »
Nowe reflektory scren 13 - 16. Teraz moze byc? Tekatek oraz eu07-033 dużo pomagacie i sporo materiałów dostarczyliście. Myslę że należy się mała nagroda i uznanie. Proszę sprawdzać priv. Oczywiście prawa autorskie są także Wasze po ukończeniu modeli zgodnie z umową.

W projekcie tym uczestniczyli:

@GłowaWojtas
@Rusek
@Eu07-033
@Tekatka
@moja skromna osoba.

Model już niebawem. Za dzień może 2 zostanie przekazany do bugs.
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2008, 21:15:59 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Września 2008, 21:37:48 »
Epek, światła m/w powinny być na tym poziomie :

Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Odp: Trzeci projekt z serii "Wspólna twórczośc" czyli SP32.
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Września 2008, 21:39:12 »
Czyli co za wysoko sa? ok obniżylem.
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2008, 21:44:07 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015