Autor Wątek:  Odp: Wagon rowerowy - przerobiony z pocztowego?  (Przeczytany 1505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Wagon rowerowy - przerobiony z pocztowego?
« dnia: 01 Lipca 2008, 22:49:27 »
Cytuj
Kolor punktem zaczepienia - wagon można pomalować jak Ci się tylko spodoba.
Żartujesz, powaga? :)
Cytuj
Nie trzeba mieć w pamięci liczby okien, wystarczy znaleźć zdjęcie (google.pl), co naprawdę nie jest trudne.
Jasne, że nie, ale również czytać uważnie przydałoby się Andy. Zacytuję samego siebie:
Cytuj
Ty zabawiłeś się w śledczego i ok, ja nie miałem takiego zamiaru, a nie mam w pamięci liczbę okien, czy innych elementów charakterystycznych.

Więc już nie trolluj Andy, się uspokój troszku...
Problem wyjaśniony.
EOT

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wagon rowerowy - przerobiony z pocztowego?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipca 2008, 22:58:32 »
Oho, zaczęło się atakowanie. Ale nic tam, jakoś przetrwam.
Otóż drogi Mariuszu chciałem Ci uświadomić, że przed napisaniem czegoś możesz sięgnąć do wyszukiwarki i porównać, w tym przypadku, dwa wagony. Nie pisałbyś bzdur (czyli, że dwa, już na pierwszy rzut oka wagony mogą być "spokrewnione")  i nie unosiłbyś się jak ktoś Ci pokazuje, że jesteś w błędzie. I daruj sobie pisanie o trollowaniu, bo chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa.
Ostatnie dwa posty wydzielam jako nic nie wnoszące do tematu i przenoszę na bocznicę.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3927
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 287
Odp: Wagon rowerowy - przerobiony z pocztowego?
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipca 2008, 23:13:23 »
Przeniesienie część naszej dyskusji na bocznicę uważam za nie fer.
Cytuj
http://eu07.pl/forum/index.php?&topic=8788.msg87986
Cytuj
Otóż drogi Mariuszu chciałem Ci uświadomić, że przed napisaniem czegoś możesz sięgnąć do wyszukiwarki i porównać, w tym przypadku, dwa wagony. Nie pisałbyś bzdur (czyli, że dwa, już na pierwszy rzut oka wagony mogą być
Ale nie musisz mi uśwaiadamiać, ja wiem po co są google, tylko Ty nie pojmujesz słowa "nie chciało mi się", czy bzdury pisałem?
Według mnie nie pisałem, tylko mając małą ilość danych dopuszczałem taką możliwość i nic ponadto.
Cytuj
trollowaniu, bo chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa
Rozumiem i w tej chwili to uskuteczniamy.
Cytuj
Oho, zaczęło się atakowanie.

Jeżeli chodzi o atak, ja dziwne, ale mamy dokładnie te same wrażenia skierowane wobec siebie.

Cytuj
Ostatnie dwa posty wydzielam jako nic nie wnoszące do tematu i przenoszę na bocznicę.

Wszytkie posty trzeba usunąć oprócz wyjaśnienia EU07-483.

A teraz Andy, za to, iż przeniosłeś mój post na Bocznicę, odpisałeś i nie daleś mi szansy odpowiedzieć, chcę Ci napisać, abyś się P*I*E*R*D*O*L*I*Ł i F*U*C*K  Y*O*U

Teraz możesz mnie spokojnie banować...

Ban.
Akvin

 Mariusz, tym razem zdrowo przegiąłeś - wygłup z Brick'iem i WOMAN jakoś zdzierżyłem, ale to to już zdrowa przesada! Oczekuję że przeprosisz Andy'ego i przestaniesz się zachowywać jak dzieciak.
......
 
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2008, 00:07:51 wysłana przez Akvin »