Autor Wątek:  Błąd przy eksporcie scenerii  (Przeczytany 2486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Błąd przy eksporcie scenerii
« dnia: 05 Kwietnia 2008, 20:51:41 »
Witam. Chciałbym prosić o jakąś fachową pomoc jakiegoś fachowca...
Mój problem dotyczy eksportu sceneri do pliku scn. pojawia mi się taki komunikat: http://img261.imageshack.us/my.php?image=bdxx1.jpg

Jedyne co ostatnio robiłem to wieszałem trakcje i myśle, że coś z nią jest nie tak ale co? Wersja maxa 7.

Z góry dziękuje i pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2008, 12:33:59 wysłana przez iwan »

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Błąd przy eksporcie scenerii
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwietnia 2008, 22:07:40 »
Witam ponownie. Czy nikt naprawde nie jest w stanie mi pomóc? Przecież mamy tylu trasopisarzy co znają dobrze obsługe 3dstudio maxa i zero odpowiedzi?

Problem rozwiązałem przez "wycięcie" większości tego co wtedy zrobiłem. Czyli sieć trakcyjna i część torów.

Dzisiaj położyłem kilka kilometrów szlaku (bez trakcji) i mam znowu to samo, dokładnie ten sam błąd. Powoli robi się to dla mnie denerwujące a nie będe przecież usuwał tego nad czym się męczyłem kilka godzin. Proszę tylko o to, żeby ktoś mi powiedział o co z tym błędem chodzi, gdy będe wiedział co jest nie tak to jakoś sobie problem rozwiąże.

Z góry dziękuje, czekam i pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2008, 12:34:12 wysłana przez iwan »

guest1206

  • Gość
Odp: Błąd przy eksporcie scenerii
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Kwietnia 2008, 17:29:19 »
Nie musisz kasować kawałków trasy. Zaznacz fragment scenerii, następnie przy eksporcie do *.scn ustaw opcję "eksportuj tylko zaznaczone" i kliknij eksport scenerii. Jeżeli nie wystąpił żaden błąd, zaznacz inny fragment scenerii -> eksport i tak aż do skutku. W ten sposób można w miarę "bezboleśnie" zlokalizować powód błędu.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Błąd przy eksporcie scenerii
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwietnia 2008, 17:48:56 »
Na tym obrazku, który załączyłeś wyraźnie widać na czym się zatrzymało. Wywaliło błąd podczas eksportu trakcji.