Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie
Nowości taborowe by Sakorius - Profeta - Sigman - Hunter
EU40:
Jak wychodziła z taśmy była jeszcze ładniejsza, bo miała część dachu od strony czoła pomalowanego na żółto. Tak wychodziły EP09 w fabrycznym malowaniu chyba aż do Nr EP09-016.
Dokładnie tak jak na tym linku:
http://picasaweb.google.pl/agentm18/OLSZYNKAGROCHOWSKA#5187363733015469842
Szymoniak:
Kolego Profeta a czy będziesz robił bądź masz zrobiony model dawnej EP09-012??
grubas1966:
Co do EP09 to będzie nowa kabina? Obecna jest niezbyt pociągająca.
Lokomotywy dieslowskie będą wydane w Dizelpack'u 2 jak mniemam. Czy moglibyśmy się dowiedzieć, co z tym .exe. Znam się nieco na programowaniu itp. może ewentualnie mógłbym coś pomóc?
RooteK:
Filmiki z nową kabiną można już na YouTubie oglądać :) A lokomotywy spalinowe owszem będą w dizelpack 2
Sakorius:
--- Cytat: GłowaWojtas w 17 Listopada 2008, 21:03:59 ---Filmiki z nową kabiną można już na YouTubie oglądać :) (...)
--- Koniec cytatu ---
Tak samo jak filmik z wersji rozwojowej kabiny SM42:
http://pl.youtube.com/watch?v=pRB6KzOqDWw
oraz film z nowym modelem SU42:
http://pl.youtube.com/watch?v=ErYRXALmtsE
--- Cytuj ---A lokomotywy spalinowe owszem będą w dizelpack 2
--- Koniec cytatu ---
W związku z tym, że jest dużo pytań odnośnie paczek oraz terminu ich wydania, napiszę wstępne ustalenia co do wydania modeli. Na forum zostaną wydane dwie paczki. Oto rozpiska ich zawartości:
Paczka 1: DizelPack 2
- SP47 (@Sakorius) + kabina (@Profeta);
- SM/SU/SP42 + kabiny - dla każdego modelu osobna (@Sakorius);
- SU45 (@Sakorius) + kabina (@Bombardier);
Paczka 2: ElektroPack
- EU06
- EU07
- EP08
- EP09 (@Profeta)
- ET41
Wszystkie powyższe modele z ElektroPack'a będą wraz z kabinami @Profety.
Obecnie prace nad większością modeli są zakończone i trwają ich betatesty. Termin wydania to prawdopodobnie połowa grudnia (na pewno jeszcze w 2008 roku;) ).
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej