Symulator EU07 (i nie tylko) > Publikacje
DizelPack "Tryptyk" [SM42 ST44 SU46]
mechatronik:
--- Cytat: KRAKOMOBILA w 11 Stycznia 2008, 17:23:00 ---Open GL Eror. Help me pleace :( :( :(
http://img225.imageshack.us/img225/811/openglgg3.jpg
--- Koniec cytatu ---
Reinstall Your graphic card drivers. Maby this help.
Aminos11:
Gdzie mogę znaleźć plik dźwiękowy do ST44 o nazwie 3k.wav? Bo mi bez tego gra nie chce się załadować tylko pisze "Cannon find sound 3k.wav"
To jest SYMULATOR a nie GRA. Radze to sobie dobrze zapamietac na przyszlosc.
Winger
Grzegorz KK:
http://www.speedyshare.com/983481329.html
Pozdro.
Gagarek:
Bardzo dobrze zrobione, choć nigdy nie widziałem w realu, to kabiny wymiatają! Są świetnie wymodelowane i oteksturowane, a przede wszystkim, niemal nie ma spadku FPS (jak w EU07 w Koltomowie - góra było na starcie koło 20, po zmianie na Gagara (do osob., a co! ;)) nic się nie zmieniło ;) Pozdro i więcej takich i lepszych modeli!
EDIT: No to chciałem do sprawdzenia SU-czkę w Bochni.... i znów symek się sypie. To chyba nie wina modeli, ale scenerii. Jeszcze nie sprawdzałem trasy SM42 (ale wszyscy, którzy mają Bochnię, wiedzą, jaka ta jej trasa jest ;)), możliwe, że ona wystartuje.
EP07-1057:
--- Cytat: Gagarek w 25 Marca 2008, 23:28:44 ---Bardzo dobrze zrobione, choć nigdy nie widziałem w realu, to kabiny wymiatają! Są świetnie wymodelowane i oteksturowane, a przede wszystkim, niemal nie ma spadku FPS (jak w EU07 w Koltomowie - góra było na starcie koło 20, po zmianie na Gagara (do osob., a co! ;)) nic się nie zmieniło ;) Pozdro i więcej takich i lepszych modeli!
EDIT: No to chciałem do sprawdzenia SU-czkę w Bochni.... i znów symek się sypie. To chyba nie wina modeli, ale scenerii. Jeszcze nie sprawdzałem trasy SM42 (ale wszyscy, którzy mają Bochnię, wiedzą, jaka ta jej trasa jest ;)), możliwe, że ona wystartuje.
--- Koniec cytatu ---
Każda trasa z paczki całościowej kolegi @Mariusza1970 w tym Bochnia działa poprawnie. Jesteś pewny że odpalasz trasę i SU46 na odpowiednim exe?
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej