Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie

 Drezyna Dm

<< < (4/5) > >>

Akvin:

--- Cytat: BiałaSowa w 14 Listopada 2007, 14:56:58 ---
http://www.up.clubbers.pl/img/75schowek01.jpg  <-- porównanie (już wszystko pozmieniałem i chyba jest jak trzeba)
--- Koniec cytatu ---

Trudno powiedzieć, ale nadal mam mieszane odczucia. Dobrze widać to >tu<. Na >tym< zdjęciu widać proporcję względem parowozów wąskotorowych. A >tu< jest kawałek wnętrza.

Sprawia ona wrażenie nadal zbyt dużej.

BiałaSowa:
No nieźle. Wymiary są raczej OK, trzeba patrzeć na zestaw kołowy i jak to wygląda z modelem, potem jakby co to moge zmienić. Akvin, potrzebne mi są takie informacje:


* jaki jest rozstaw kół,
* jak tym sie prowadzi (nastawnik bądź inny sposób),

* i czy masz zdjęcia na tekstury w wyższej rozdzielczości.

Akvin:
Ja żadnymi materiałami nie dysponuję. Po prostu byłem w Gryficach tego lata i opisuję moje spostrzeżenia. Przydałyby się jakieś konkretne dane lub ktoś z okolicy Gryfic, bo gdybać to sobie możemy.

BiałaSowa:
To najważniejsze może wiesz: to wąskotorowe czy normalnotorowe? Bo czasami na takich skansenach są również normalnotorowe pojazdy.

Akvin:
Raczej wąskotorowa na tor 1000mm

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod