Symulator EU07 (i nie tylko) > Publikacje
ZWR-MANUAL-PACK Kompletny
JONIN_EZT:
Witam
Dlatego, że zostały wydane modele ręcznego mechanizmu do zwrotnicy postanowiłem to przerobic i wydac już ostateczną wersje ręcznych zwrotnic ze wszystkimi modelami.
http://www.eu07.pl/userfiles/ZWRMANUAL-PACK-COMPL.rar
Co tam jest
- Textury do całego mechanizmu
- 4 Modele mechanizmów (2 na prawą i lewą stronę)
- 8 INCów ze zwrotnicami 25R190 i 34R300 [na jedną stronę przypadają 2 rodzaje ustawienia wajchy
np prawa zwrotnica wajcha po lewej lub po prawej
- przykładowa trasa na sprawdzenie działalności zwrotnic
Anglików nie przerabiałem wolałem żeby zostały tak jak są.
Dziękuję za udostępnienie modeli koledze @Żabek
Wszystkie jakieś niejasności proszę kierowac tutaj i proszę o ocenę, bo nie jestem najlepszy w tych sprawach i zrobiłem najlepiej jak potrafiłem
Pozdrawiam i Życzę miłego użytkowania
Charlie89:
A co to za zwrotnice? To są te krzyżujące się w X?? Sorry ale nie znam się na zwrotnicach i ich nazwach??
Sakorius:
--- Cytat: "Charlie89" ---A co to za zwrotnice? To są te krzyżujące się w X?? Sorry ale nie znam się na zwrotnicach i ich nazwach??
--- Koniec cytatu ---
Zwrotnica manualna to inaczej zwrotnica przestawiana ręcznie za pomocą klawiszy T t. A ta "krzyżująca się w X" to zapewne rozjazd angielski czyli tzw. "anglik", chyba że chodzi Ci o zwykłe skrzyżowanie torów;)
Charlie89:
No chodziło mi właśnie o tego anglika, bo ich nie można przestawiać a szkoda i właśnie się pytałem czy te są w tej paczce
Piter_93:
Jak to nie można ręcznie przestawiać anglików??
Zapraszam do lektury wspaniałych tutoriali, które napisał Jaras.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej