Symulator EU07 (i nie tylko) > Poszukuję, chcę zrobić
Pulpity kostkowe
uetam:
Pewna stacja przed modernizacja :)
http://siodemka.nastawnia.org/posterunki/BlA.gif
Paul:
Hehe, niedługo :P
Ów programik:
http://kontrakt-bhp.com.pl/paul/kostki.rar
Pozdrawiam, Paweł
RooteK:
Uuu... Niezły program ale trochę się rozczarowałem ;/ Myślałem, że pulpity stworzone w tym programie mogą być wyexportowane do symulatowa USRK ale tu tylko do rysowania ;) No, Ale i tak wporzo edytor :D
uetam:
--- Cytat: "glowawojtas0" ---Uuu... Niezły program ale trochę się rozczarowałem ;/ Myślałem, że pulpity stworzone w tym programie mogą być wyexportowane do symulatowa USRK ale tu tylko do rysowania ;) No, Ale i tak wporzo edytor :D
--- Koniec cytatu ---
Jak chcesz eksportowac?
Bez zadnych zaleznosci itp ?:)
Paul:
Cóż - to nie "Kolejarz". Oprócz pulpitu trzeba opracować model stacji, zasymulować ruch pociągów po nim, napisać symulacje wszystkich obwodów zależnościowych, informacyjnych itp... Słowem - bez znajomości programowania oraz wiedzy o sterowaniu ruchem się nie obejdzie niestety :)
W opracowaniu mam komponent do Delphi który pisanie takiego programu znacznie uprości (symulacja pracy zewnętrznych urządzeń, ruchu pociągów itp).
Pozdrawiam, Paweł
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej