Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie
Coś Ucichł Temat Nowej Wersji
toudi24:
Chłopaki czy jest szansa że w najbliższym czasie zobaczymy jakąś bete nowej wersji symka ?? Bo szczerze mówiąc patrzenie na fotki mi się znudziło a zaboli mnie bardzo jeżeli za 2-3 miesiące wyjdzie upragniona wersja która będzie cieła gorzej niż pierwsza (chodź sprzęt mam dobry). Please dajcie jakąś bete do downloadu chodźby z samą 07 i jedną trasą.
______________
Pozdrawiam,
Lizard:
"Patrzenie na fotki mi się znudziło" czyli "Już bym chciał pograć więc dajcie mi gierkę (symka)"
Myślę, że wszyscy bardzo by chcieli już pograć w MaSzynę SPT, ale nikt nie ponagla twórców bo zdajemy sobie sprawę z tego, że stworzenie dopracowanego symulatora wymaga przedewszystkim czasu i mnóstwa cierpliwości Ja osobiście jestem pełen podziwu dla ludzi odpowiedzialnych choćby w najmniejszym stopniu za tworzenie Maszyny czy rzeczy z nią związanych. Zdaję sobie sprawę, że jak przez miesiąc nic nie jest mówione na konkretny temat to nie znaczy od razu, że prace nad tym zostały przerwane. Także polecam po prostu czekać cierpliwie aż twórcy sami coś powiedzą na temat SPT i póki co rozkoszować się grając w MaSzynę 1.
toudi24:
Zgadzam się jak najbardziej i nikogo nie ponaglam, tylko poprostu chętnie bym jakąś bete zobaczył. Wiadomo że beta jest z błędami także nie oczekuje rewelacji, ale z miłą chęcią bym zobaczył jak to chodzi na kompie i wogule jak wygląda nie na screenach.
___________
Pozdrawiam,
Nicolass:
Witam witam :) Tak pomyślałem że się odezwę :) Wszystkich niecierpliwych muszę poinformować, poganianianie twórców wywołuje efekty przeciwne do zamierzonych :) Lepiej cierpiwie czekać. Hej!
PS: Ten projekt nowego symka jest już niemal legendarny :-) Pamiętacie? Pierwsze wersje zawsze wychodzą w lutym ;-)
SQT:
autorzy z pewnością niechcą wydawać byle czego w pośpiechu. Jak będą długo robić to z pewnością symek będzie świetny. :)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej