Hyde Park > Inne niekolejowe

 [Kolejarz] Legionowo Piaski - test i pomoc

(1/2) > >>

Neodokuran:
Witam,
to znowu ja. Zrobiłem modyfikację Legionowa Piasków. Został narysowany nowy pulpit oraz nowe przebiegi po stacji. Rozkład zmodyfikowałem ze starego Legionowa Piasków i dostosowałem do aktualnego pliku stc stacji, jednak wywala błąd po uruchomieniu oraz nie zaczytuje przyjazdów/odjazdów. Gorąca prośba, może ktoś odpalić plik roz i stc oraz wytłumaczyć, co zrobiłem źle?


Edit - znaleziony błąd, wątek do zamknięcia.

matek123:
Możesz napisać na czym polegał błąd. Kiedyś robiłem podejścia do modyfikacji układu, żeby można było wpychać wagony na bocznicę, ale coś sypało błędami.

fuji8:
Ja bym proponował napisanie jakiegoś prostego poradnika krok po kroku co jak i gdzie. Ponieważ sam projekt umarł a i ludzie którzy ogarniają edytor, są na wage złota.

Ra:
Kiedyś pozbierałem stacje z Kolejarza pod kątem wykorzystania ich jako bazę do scenariuszy w MaSzynie. Niestety, wtedy nie było jeszcze scenerii realistycznych zrobionych i trudno było coś przenieść (np. Poznań, Jelenia Góra). Natomiast teraz w miarę baza stacji się poszerza, więc ewentualnie można się do tego jakoś lepiej przymierzyć. Na początek dobrze by było zrobić jakąś listę bardziej wartościowych scenariuszy z Kolejarza, żeby się po potencjalnych stacjach do MaSzyny rozejrzeć...

Neodokuran:

--- Cytat: matek123 w 17 Marca 2024, 22:26:18 ---Możesz napisać na czym polegał błąd. Kiedyś robiłem podejścia do modyfikacji układu, żeby można było wpychać wagony na bocznicę, ale coś sypało błędami.

--- Koniec cytatu ---

Matku, błąd polegał na błędnym zastąpieniu współrzędnych kostki wjazdowej. Czeski błąd, zamiast 0740 wpisałem 0704.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod