Autor Wątek:  Filmik tylko co z nim zrobić ?  (Przeczytany 2720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kipek von Chojna

  • Wiadomości: 139
  • Kiperancki Kipek
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Filmik tylko co z nim zrobić ?
« dnia: 29 Listopada 2005, 20:55:41 »
Szczęść w barze Bracia i Siostry w Maszynie ulubowani.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam filmik (pocięty na cześci) z jazdy EN 57 na trasie Stargard Szczeciński - Szczecin Wzgórze Hetmańskie. Mógłbym go osobom komptentnym podesłać coby umieściły go (a raczej je), na jakimś serwerze ku uciesze gawiedzi ;). Niniejszym informuję również, że robił będę trasę SS - SWH (może SG ??) jak tylko skończę babrać się z Kipkowem ;p. Czyli na nowy rok może ;). Więc jak będzie? Jest ktoś chętny? ;) Tylko nie wszyscy na raz !!! ;p Dla informacji filmik waży jakieś 240 MB i jest w formacie .mov :/

P.S. - Korzystając z okazji pozdrawiam: babcię, dziadka, wujka, Pana Franka z portierni... itd. :D

Wybaczcie - pierwszy raz jechałem w kabinie na tej trasie :)
:)

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Filmik tylko co z nim zrobić ?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopada 2005, 21:03:25 »
Mam ok. 80 MB wolnego na serwerze, więc mogę wrzucić film podzielony na 3 części (np. jutro pierwsza część, za dwa dni druga, a za cztery dni trzecia). Serwer jest nawet szybki (na łączu 512kb/s pliki idą po 40-50kB/s).

P.S. Jeśli możesz, spróbuj przekonwertować plik na format *.avi i jeszcze go skompresować.

Offline Butchy_83

  • Wiadomości: 174
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Filmik tylko co z nim zrobić ?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2005, 14:25:53 »
Cytat: "Kipek von Chojna"
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam filmik (pocięty na cześci) z jazdy EN 57 na trasie Stargard Szczeciński - Szczecin Wzgórze Hetmańskie. Mógłbym go osobom komptentnym podesłać coby umieściły go (a raczej je), na jakimś serwerze ku uciesze gawiedzi ;). Dla informacji filmik waży jakieś 240 MB i jest w formacie .mov :/
 Hmm a może by tak tu ---> http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3473 ??
PS. Super sprawa, wlasnie poszukuje takich filmików z jazd. Jeśli by ktoś posiadał takowe, to chciałbym prosić o udostępnianie ich. Pozdrawiam:)
'Ruszyła MaSzyna po szynach..'