Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie

 Fikcyjna sceneria bez nazwy ( ale podpięta pod L053 ) od strony Turowa

(1/2) > >>

M79r:
Witam, też skrobie sam scenerię (fikcyjna). No idzie mi to jak idzie (ucz się) ale coś tam powstało. Obecnie 12 km jest zrobione, które możecie podglądnąć na screenach niżej. Docelowo chcę zrobić 50 km. 3 duże miasta i kilka wsi. Stacje nawiązują do nazwy drzew, pomysł zaczerpnięty od Dębicy, Wrzos. Co na trasie ? V max 140km/h. Teren płaski, gdyż za czorta nie umiem jeszcze modelować terenu (a nie jest to proste jakby się wydawało) W zamiarach  ma powstać Tartak, z możliwością misji w nim. Stacja uzdrowiskowa ( baseny, termy, stadnina koni ) Wszystko oczywiście widoczne z pociągu. Kanał rzeczny w mieście na końcowej dużej 4 peronowej stacji. z pływającą łódką, która z okolic dworca zabierze do muzeum kolejowego. A w nim pojazdy wycofane z ruchu (min Ganz, EP01 itp.) To tak w skrócie. PS. 12 km trasy jest, dalej nim zrobię, to niestety ale jakiś czas potrwa. Zapisałem na usb se stan obecny, gdyby komp siadł i poszło wszystko w siną dal, czego bym nie chciał. Czy trasę dokończę ? No chciałbym ale kiedy to nastąpi to nie wiem. Tor położony jest na 29 km, ale tylko sam tor.



Wydzielam do osobnego wątku. Proszę sobie zmienić tytuł wątku.
Matek123

Mati14335:
Jak wygląda sprawa z optymalizacją? widzę że zostało użyte dużo traw wielkopowierzchniowych w jednym miejscu.

Stele:
Po wyłączeniu im shadowcasta nie są już tak męczące. Ale na screenie jest pełne zachmurzenie, to nie jest pogoda do benchmarków jakby co.

kawup:
W czym robisz tą scenerię ?

M79r:
W edytorze dostępnym w Maszynie. Nie mam innych programów. Kładę pierw tor, pod niego wąski pas terenu i jego zabudowa. PS. Proszę nie ganić za "małe" modyfikacje widziane na filmiku, migotanie to efekt nałożenia terenu. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod