Hyde Park > Inne niekolejowe

 SimRail2021 - Czyli Polski Symulator PKP

(1/41) > >>

Daimler1916:
Firma która zajmuje sie symulatorami do szkolenia maszynistów (w tym i u mojego pracodawcy) wlasnie wchodzi na rynek Steam ze swoim produktem.

nieregulaminowy obrazek


--- Cytuj ---SimRail to nowa era symulatorów kolejowych. Realistyczna fizyka jazdy, scenerie generowane na podstawie danych geodezyjnych oraz rozbudowany tryb multiplayer to tylko niektóre elementy, które zawiera gra.
i zwiedź około 500 km prawdziwych tras odwzorowanych ze wszystkimi szczegółami. Wybierz współczesne europejskie szybkie, dalekobieżne i podmiejskie składy lub przenieś się w przeszłość do lat 80-tych i podróżuj parowozem koleją piaskową Górnego Śląska - socjalistycznej krainy węgla i stali.
z różnych epok i bezpiecznie doprowadź je do stacji końcowej na czas. Najpopularniejsze pojazdy parowe, spalinowe i elektryczne wykorzystują realistyczną fizykę opartą na technologii znanej dotychczas jedynie w profesjonalnych symulatorach do szkolenia maszynistów.
--- Koniec cytatu ---

https://store.steampowered.com/app/1422130/SimRail_2021__The_Railway_Simulator/

Jeżeli producent dotrzyma słowa i nie okroi gry to moze to byc ciezki konkurent dla Dovetail Games (producent Train Simulator i Train Sim World)

Premiera w 3 kwartale 2021 roku

RoboBatman:
No to skoro zaczęliśmy wątek o SimRail 2021 a wiem, że na forum tutaj jest mnóstwo luda które przy tym produkcie pracuje, interesuje mnie jedna rzecz; czy planujecie wydać coś takiego jak wersję Early Access SimRail 2021 na Steam czy idziecie tradycyjnym tokiem i wszyscy czekają na premierę pełnej wersji? Dzięki z góry za odpowiedź.

Zaptyp:
Jak ktoś jest zainteresowany wrzucam link do trailera:

Finder:
Jeżeli spora ilość osób z tego forum pracuje nad tym symulatorem to mam kilka pytań:

- Czy 500 km tras będzie z czasem aktualizowane poprzez wydawanie darmowych updatów (aktualizacje do podstawy mapy) bądź płatnych DLC (nowe trasy) ?

- Jakie linie będą wchodzić w skład tych 500 km tras ?

- Czy ilość możliwych do obsługi przyrządów na pulpicie i w przedziale maszynowym będzie na poziomie Maszyny ?

- Ile i jaki rodzaj nastawni (np. stare z pulpitem) będzie do dyspozycji gracza oraz czy będzie można zawiadywać większym miastem albo chociaż dworcem z kilkoma torami i 2-3 peronami ?

- Czy gra będzie obsługiwać dynamiczne eventy takie, jak np. opóźnienia innych pociągów lub zdarzenia na trasie (oczywiście pytam o tryb jednego gracza, ponieważ na multi gracze będą sami generować tego rodzaju eventy) ?

- Istnieje strona internetowa albo fanpage symulatora ?

Dziękuję za udzielone informacje :)

jakubg1:
Obawiam się, że raczej jest jeszcze za wcześnie na zadawanie takich pytań.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod