Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie

 Modernizacja Drawinowa - etap 1.

(1/3) > >>

Kubcio58:
Witam wszystkich!

Postanowiłem zająć się odnowieniem scenerii Drawinowo. Moją pracę podzieliłem na kilka etapów, każdy odcinek ma ok. 10km. Osobno będę wydawał także 5 największych miast. Dlaczego? Tylko to zabezpieczy moją pracę przed wieloletnim 'kurzeniem się' na dysku. Z tego co wiem Całkowo_v2 powstawało przez 6 lat; mnie odnowienie dziewięciokilometrowego odcinka zajęło 2 tygodnie. Zanim zrobiłbym resztę, minęłoby dużo czasu... Przy okazji także testerom będzie łatwiej testować ;-).

Dzisiaj prezentuję nowe otoczenie od km 1,1 do km 10,0 (czyli bez Grodziska Zach.). Nowe jest praktycznie wszystko; nie ingerowałem tylko w sieć trakcyjną oraz tory. Mógłbym się tu wiele rozpisywać o zmianach, lecz myślę, że najlepiej zobrazują je poniższe cztery screeny. Proszę tylko uważać na nowym przejeździe kolejowym w Grodzisku Letnisko, gdyż samochody nie wiedzą co to 'stop' :-).

Uwaga! Ze względu na problemy w imporcie 'starej' zieleni, na trasie (poza wspomnianymi wcześniej dziewięcioma kilometrami) wstawiłem prowizorycznie nową zieleń, tak aby resztę scenariusza nie przejeżdżać po półpustyni. Jednakże jeżeli znajdzie się ktoś do importu z 3Ds Maksem, będzie można wstawić starą zieleń, dopóki nie wydam kolejnych odcinków. Zresztą zdecydujcie sami ;-).

Do prawidłowego działania należy mieć pobrane najnowsze wagony 111A i 112A oraz nowe textury wagonów 162A i 163A od Stelego.

Download w pierwszym załączniku.

Miłych testów!

PS. Przekroczyłem wagę załącznika o 0,5 kB. Ciekawe kto pierwszy mnie zgłosi :-D

Balaclava:
Właściwie to nie ma o co się przyczepić. Cieszę się że używasz moich modeli, ale nastawnia LB na podg. Stawiska kompletnie tam nie pasuje. Jest zbyt mała jak na tak duży węzeł. Dużo lepiej będzie postawić tam jakąś piętrową nastawnię.

MR6:
Jeszcze tak moczniki zmodernizować  czy tarniowo....

Kubcio58:
@MR6 Mogę Cię tylko pocieszyć, że niedługo wstawię do testów siedmiokilometrowy kawałek L053 Sandomierz - Skwarki. Odcinek jest już prawie gotowy. L053 będzie wykonywana równolegle z Polską Zachodnią i Drawinowem.

Stele:
Kontynuując kwestię drenażu toru, to rowów nie powinno być tylko na równi stacyjnej, a tam umieszczasz kanał burzowy, jak na l61 czy kaliskiej. Niech mój najbardziej ambitny model walca z amerykańską teksturą zdobywa maszynę. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod