Autor Wątek:  Kabina EU44  (Przeczytany 17081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miłosz Dorsz

  • Administrator
  • Wiadomości: 1371
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3508
Odp: Kabina EU44
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Kwietnia 2024, 00:16:04 »
Opanujecie
I przede wszystkim pracę z rysunkami albo prostymi i prostopadłymi zdjęciami jako podkład.
Projekty skończone i potencjalnie przyszłe: KLIK

Offline Kermit

  • Wiadomości: 583
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1008
Odp: Kabina EU44
« Odpowiedź #61 dnia: 13 Kwietnia 2024, 08:01:57 »
Jakby kto pytal i byl (na pewno) zainteresowany to mam kabine z U2 na ktora jest zgoda na konwert z dociagnietymi sciankami do naszego pudla, pozostalo przerobienie tylnej sciany, dolozenie drzwi, zmapowanie scianek bocznych i lekkiej przeroboki centralnego panelu.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Kabina EU44
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Kwietnia 2024, 18:44:46 »
Hej trochę czasu mnie nie było i póki co nie mam dojścia do kompa, ale na starcie zajrzałem tutaj i widzę ruch w wątku. Z mojego skromnego doświadczenia patrząc po screenach powiem tak fajnie że chłopaki próbują , ale mimo wszystko widać brak doświadczenia na pierwszy rzut oka to prawda, jednak należy docenić że coś próbowali. Jasne prosili o ocenę, ale pamiętajcie też o tym że obecnie mało jest osób, które coś grzebią i takie uwagi mimo iż są konstruktywne mogą szybko zniechęcić i chyba właśnie to nastąpiło. Jasne też jestem zdania, że  na pierwsze modele branie się za kabinę to zbyt skomplikowany projekt bo jak wspomniał wyżej
ryba trzeba mieć najpierw dobry podkład i poznać podstawy. Co do mnie moje projekty zostały bądź niedługo zostaną przekazane do skończenia tylko zaufanym osobom. Kermit co tej kabiny U2 znam ten konwert i wbrew pozorom tam jest więcej różnic niż wspólnego.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2024, 18:47:08 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Kermit

  • Wiadomości: 583
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1008
Odp: Kabina EU44
« Odpowiedź #63 dnia: 13 Kwietnia 2024, 18:47:05 »
Kermit co tej kabiny U2 znam ten konwert i wbrew pozorom tam jest więcej różnic niż wspólnego.
Nie

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Kabina EU44
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Kwietnia 2024, 19:15:12 »
Być może i tak jest. Ja w każdym bądź razie za wiele tam wspólnego nie widziałem dlatego co widać po screenach zrobiłem szkielet od zera i później zabrałem się za środek. W tamtym roku miałem sporo zawirowań w swoim życiu począwszy od problemów zdrowotnych a skończywszy na zmianie pracy to wymusiło by się odciąć i zniknąć na jakiś czas. Obecnie minęło ponad siedem miesięcy jakoś i sytuacja wygląda dużo lepiej, jednak do ustabilizowania jej jeszcze trochę brakuje, dlatego by mój poświęcony czas i jakiś procent tam wykonania tej kabinki do u4 nie poszedł na marne myślę że ryba dojrzał i okazał się godnym zaufania patrząc po tym że kabina do e189 została ukończona. Ucieszyło mnie to że tylna ściana się do czegoś przydała, więc jest on pierwszy jeśli chodzi o przekazanie.
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2024, 19:18:27 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".