Symulator EU07 (i nie tylko) > Poszukuję, chcę zrobić

 Zdjęcie tablicy NN w ET21

<< < (2/2)

dymus:
W zasadzie określenie NN jest traktowane w energetyce jako sieć Najwyższych Napięć (NN), w odróżnieniu od Wysokiego Napięcia (WN) oraz niskiego napięcia (nn). Ale akurat w tym temacie można się domyślić, że nie chodzi tutaj o sieci Najwyższych Napięć, tylko o niskie napięcie.

Ryszard-san:
Witam
To ja też dorzucę fotkę ;)
Pozdrawiam

Rudzik:
Zdjęcie jak najbardziej się przyda, chociaż ja robię tablicę jak z książki o ET21, czyli wszystko na "korkach", stare, okrągłe mierniki i regulatory i zwrotny baterii jak na zdjęciu @ST44-003.

adamst:
Czy mogę również wykorzystać zdjęcie @ST44-003 z drugiego posta do swoich robótek trainzowych? Szczególnie zależy mi na tych regulatorach napięcia starego typu - przydadzą mi się do EN57. W ET21 też, bo mam zrobioną tylko tablicę z tymi nowymi, jak na zdjęciu Ryszarda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod