Autor Wątek:  Proszę o pomoc  (Przeczytany 4122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukaszja22

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« dnia: 11 Lutego 2005, 20:58:10 »
Witam serdecznie , mam problem gdy jadę pociągiem osobowym i się zatrzymam odhamowuje go na klawiaturze 6 i 9 , niestety dalej nie mogę ruszyć. Mam pytanie jak ruszyć pociąg towarowy daję pantografy , załaczenie obwodu , przetwornica , sprężarka nawrotnik włanczam i + i dlaczego nie mogę ruszyć z miejsca ?? Proszę o pomoc w sprawie odhamowania pociągu osobowego i ruszania pociągiem towarowym. Pozdr
Pozdrawiam. Łukasz.

Offline Seiec

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lutego 2005, 21:31:20 »
Poczytaj FAQ i instrunkcje obslugi loka, albo uzyj wyszukiwarki forum - takich tematow juz bylo sporo :).
Pozdrawiam

Offline lukaszja22

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lutego 2005, 21:48:24 »
Proszę powiedz mi przeczytałem FAQ i dalej nie wiem co załonczyć w pociągu towarowym , aby ruszyć ;/
Pozdrawiam. Łukasz.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lutego 2005, 21:55:54 »
a skład odhamowałeś normalnie? bo jak dasz 6[num] to odhamowany jest tylko lok, ale wagony zahamowane i lok może żreć prądu na MWh i się nie przesunie. Zaczekaj aż wyłączy się sprężarka i daj ,[num] i 4[num]
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline lukaszja22

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lutego 2005, 22:07:20 »
Jak już się zatrzymam , sprężarka się nie włancza :/ , Jak odhamuje 6 i 9 to pociąg jedzie ale trze o tory. Co mam zrobić?
Pozdrawiam. Łukasz.

Offline AIR

  • Deweloper
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 505
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lutego 2005, 22:25:17 »
9 nie odchamujesz tylko 4 a najlepiej zapodaj uderzeniowe wtedy nie bedziesz musiał towarowym tak długo czekać
Niebo jest Bogiem, a skoki nałogiem...->
http://www.youtube.com/watch?v=nE9G-qiZqSU

Offline lukaszja22

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lutego 2005, 23:13:32 »
Osobowy już opanowałem po jednym dniu grania w symulator , ale z EU07 już gorzej nie wiem co trzeba załonczyć , żeby pojechał ??
Pozdrawiam. Łukasz.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lutego 2005, 08:31:00 »
odhamowujesz ,[num] ale poczekaj aż w przewodzie będzie powyżej 0,5 MPa(chyba taka jednostka) i potem daj 4, jakby co daj jeszcze raz
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lutego 2005, 09:46:01 »
Masz mieć załączoną sprężarke i przetwornice. Kran hamulca  przesuń na pozycje napełnienia uderzeniowego(DEL)gdy ciśnienie przewodzie i zbiorniku głównym dojdzie do połowy to przesuń kran chamulca na pozycje(num4) wtedy obserwuj manometr cylindra hamulcowego gdy dojdzie do zera i po wbiciu pierwszej pozycji nastwnika skład powinien ruszać aha i oczywiście musisz załączyć obwód główny i pantograf podnieś  o nawrotniku to chyba nie zapomniałeś:)

Offline lukaszja22

  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Proszę o pomoc
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lutego 2005, 00:58:08 »
Już wszystko rozumiem , wczoraj spróbowałem sam i się udało , dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam. Łukasz.