Autor Wątek:  Nie chce mi się włączyć symulator  (Przeczytany 1219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline abo1980

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nie chce mi się włączyć symulator
« dnia: 19 Kwietnia 2014, 12:57:53 »
Witam jestem tutaj nowy i nie wiem gdzie zadać to pytanie.
Mianowicie wypakowałem paczkę maszyna przez program zip 7 9,20  tak jak jest w instrukcji, aktualizowałem rainsted i w momencie kiedy włączam symulator wybierając np td uruchamiam pojawia się mały czarny ekranik i po chwili wyskakuje mi napis program maszyna eu przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu system windows zamknie program i powiadomi cie jesli istnieje istnieje dostępne rozwiązanie i tyle nic więcej sie nie dzieje. Posiadam laptopa na win. 7 64bit intel(R) core(TM)i3cpu M380 2,53Ghz 3,00gb(dostępne 2,85)gb  Proszę o pomoc instalowałem już 3 razy maszynę zip7 i nic to nie dało a mój mały synek 6letni bardzo lubi pociągi i co chwila mnie pyta czy już będziemy mogli przejechać się pociągiem a ja nie potrafię tego uruchomić Pomocy pozdrawiam i przepraszam za błędy

Reg. zakazy 10, obowiązki 4, 5, 6, 17, prawa 4.
Skoro przepraszasz za błędy, to masz świadomość, że je popełniasz. Robisz to celowo? Wątek założyłeś w nieodpowiednim dziale, tak trudno przeczytać tytuły poszczególnych działów? To zajmuje chwilę. Nie załączyłeś podstawowych plików, które mogą sugerować przyczynę problemu. Możesz napisać raz jeszcze, z uwzględnieniem punktów, które wymieniłem. Bocznica.
Benek


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2014, 13:13:42 wysłana przez Benek »