Autor Wątek:  Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.  (Przeczytany 46789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #60 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:23:04 »
I to jest właśnie dla mnie ciekawostka. Z dublami poradziliśmy sobie zespołowo. I na początku też łatwo nie było, ale poszło. A sieć leży odłogiem. Czyżby to nas przerastało?
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2014, 22:25:44 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:34:19 »
Nie, po prostu każdy liczy na to, że ktoś inny się tym zajmie.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:38:42 »
Samo się to na pewno nie zrobi. Zaczynam rozumieć o co tu biega. Bennny chce nas zachęcić do poprawy sieci, gdyż bez tego patch do MaSZyny 08 się nie pojawi. Jak widać zbytnio się tym nie przejęto póki co. I to jest smutne. Będę musiał nad tym przysiąść i to rozkminić. Podobnie jak było z dublami, bo coś mi podpowiada, że inaczej to dalej będzie stało w miejscu.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2014, 22:41:37 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:41:59 »
@Benek, znowu zrobiłeś offtop...
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #64 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:46:42 »
Na starcie mam pytania, czy gdzieś zapisuje nam np miejsca w których połamało patyki, wywaliło WS? Bardzo by to ułatwiło prace. A jak nie, to czym się sugerować i trafić bezbłędnie w to dane miejsce?
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #65 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:47:32 »
Samo się to na pewno nie zrobi. Zaczynam rozumieć o co tu biega. Bennny chce nas zachęcić do poprawy sieci, gdyż bez tego patch do MaSZyny 08 się nie pojawi. Jak widać zbytnio się tym nie przejęto póki co. I to jest smutne. Będę musiał nad tym przysiąść i to rozkminić. Podobnie jak było z dublami, bo coś mi podpowiada, że inaczej to dalej będzie stało w miejscu.
Benek chce nas zachęcić do wspólnego, szerokiego spojrzenia na to, co jest faktycznie niezbędne i potrzebne. Chce, żeby pomyśleć, co trzeba zrobić na dzisiaj i co trzeba zrobić na jutro. Sęk w tym, że nie jest to tak widowiskowe, nie przyniesie często bardzo rzucających się w oczy efektów oraz błyskawicznej sławy jak tabor.

Na starcie mam pytania, czy gdzieś zapisuje nam np miejsca w których połamało patyki? Bardzo by to ułatwiło prace. A jak nie to czym się sugerować i trafić bezbłędnie w to dane miejsce?
Tak, w errors.txt. Mam nawet przygotowane exe, które dodatkowo loguje braki napięcia wywalające WS.

@Benek, znowu zrobiłeś offtop...
Wydzielaj
Adsim
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #66 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:49:40 »
Masz racje. Poproszę o to EXE. Najlepiej umieść tą wersje w stosownym wątku od @Ra na temat sieci.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #67 dnia: 07 Kwietnia 2014, 22:54:31 »
@Benek, znowu zrobiłeś offtop...
Posprzątałem. To jest najważniejszy temat, bo chodzi o całokształt, nie dziw się, że powraca.

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #68 dnia: 07 Kwietnia 2014, 23:02:20 »
Nie dziwię się, sam ostatnio robiłem rozeznanie w temacie. W 3dsie ładnie widać gdzie sieć odchodzi sporo od toru, jednak jest problem z bramkami po imporcie i ponownym eksporcie.
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Kwietnia 2014, 19:37:17 »
A próbował ktoś kiedyś szukać chętnych do pomocy na forach architektonicznych lub budowlanych?
Po co szukać gdzieś poza forum, jak już trąbie od pół roku, że posiadam licencję od Trainzowych modelarzy na przeniesienie ich modeli do MaSzyny. Nawet nie trzeba potrafić modelować, żeby przerobić model. Czasami niektóre ścianki odwrócą się do środka, ale na to też jest sposób. Pomoce naukowe są prawie zrobione, jeszcze kwestia eksportu i modyfikacji plików t3d i będą kompletne pomoce naukowe.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #70 dnia: 08 Kwietnia 2014, 19:52:34 »
Skoro na forum symulatora pojazdów szynowych użytkownicy bardziej interesują się pojazdami szynowymi niż budynkami, to może osoby zainteresowane budynkami i chętne do pomocy przy nich znajdują się na innych forach?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Kwietnia 2014, 19:57:56 »
Jak ktoś nie potrafi modelować (jak ja), to może od jakiegoś dewelopera albo autora danej kabiny, poprosić o podesłanie oryginalnych plików albo w żądanym formacie, po to aby wykonać kabinę low poly. Kabinę low poly można śmiało wzorować na normalnej, czyli wywalić wszelakie przełączniki i masę innych modeli. Sam pulpit można zrobić z kilku boxów, co równoważy się z odchudzeniem ilości polygonów. Pulpit można śmiało zrobić po prostu z fotografii nałożonej na plane czy bok. Z widoku zewnętrznego nie widać tego czy są manometry 3D czy płaskie, tak samo dotyczy się przełączników i innych detali. Detale typu grzejnik, szafy SHP (za plecami maszynisty) idzie spokojnie zastąpić zwyczajną teksturą. W załączniku przesyłam screena z kabiny low poly siódemki z Trainza.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 339
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Kwietnia 2014, 19:59:53 »
Nawet nie trzeba potrafić modelować, żeby przerobić model.
Jak będę miał trochę więcej wolnego czasu, to się zainteresuję tematem, żeby się dało te modele bezpośrednio wczytywać lub aby były automatycznie konwertowane na E3D, jeśli oryginalny format wymagałby zbyt wielu przeliczeń przy wczytywaniu.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2475
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1091
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Kwietnia 2014, 20:02:14 »
Czasami podczas eksportu do Maxa, po eksporcie do T3D, niektóre ścianki mogą być odwrócone o 180C. Dało by radę jakość to obejść?

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 339
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Kwietnia 2014, 20:06:15 »
Jeśli mnie pytasz, to musiałbym mieć przykładowy plik, przy którym się odwracają ścianki oraz trochę wolnego czasu, żeby się w to zagłębić. Na razie nie mam ani jednego ani drugiego. Być może w maju będę miał luźniej.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Kwietnia 2014, 20:08:11 »
Widząc, jak fajne są "low poly interior - LPI" czyli wnętrza widziane z zewnątrz, z chęcią spróbował bym zrobić "LPI" na przykład do ET22, chociażby zobaczyć z ciekawości czy podołam postawionemu przed siebie zadaniu czy nie. Szkoda tylko, że w przeciwieństwie do instrukcji naprawiania trakcji na MaSzynowych szlakach, nie ma poradnika na forum jak zrobić "LPI" do MaSzyny. Wiedzę odnośnie LPI posiadają Ci, którzy w swoich modelach ją zastosowali. A potem nie dziwne, że deweloperzy mówią, że reszta z 98 procent userów tego forum to nieroby, bo nic nie pomogą i sami nie umieją nic zrobić a oczekują tylko nowych dodatków.
Zawsze możesz zapytać. Przejrzałem na szybko Twoje posty i nie zauważyłem, żebyś pytał o to. Oczywiście masz rację z tym, że nie ma poradników, ale nie każdy też ma chęci czy predyspozycje do napisania poradnika. Zresztą dotykasz tutaj też głębszego problemu, który bardziej dotyczy społeczeństwa niż samych poradników.

Pewnie dostanę 100 procent uciszenia - trudno - biorę to na klatę 100 punktów. Już raz dostałem 100 punktów od moderatora Rozi-ego (pozdrawiam i życzę wywalenia ze stołka moderatora). 100 dni bez forum MaSzyny nic mi nie zrobi.
Skoro sam chcesz i o to prosisz, to tak pewnie będzie…
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline byku1183

  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Kwietnia 2014, 17:10:23 »
Nie wiem czy to dobry wątek, ale mam jedno pytanie. Czy ktoś pracuje nad poprawą sterowania lokomotywami? Jak dobrze wszyscy wiemy, różne lokomotywy uruchamia się i prowadzi w odmienny sposób, a w maszynie jest to nadal zbyt uproszczone.

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Kwietnia 2014, 17:47:09 »
Obecnie nie ma to sensu. Niedługo mają być wprowadzone schematy drabinkowe LD, dzięki czemu każdy będzie mógł odwzorować sterowanie każdego pojazdu.

Offline byku1183

  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #78 dnia: 09 Kwietnia 2014, 17:59:40 »
Coś w stylu sterowników PLC?

Offline Niebugoclaw

  • Wiadomości: 1222
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #79 dnia: 09 Kwietnia 2014, 18:18:03 »
Tak, w sensie programu.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #80 dnia: 12 Kwietnia 2014, 17:29:21 »
Samo się to na pewno nie zrobi. Zaczynam rozumieć o co tu biega. Bennny chce nas zachęcić do poprawy sieci, gdyż bez tego patch do MaSZyny 08 się nie pojawi. Jak widać zbytnio się tym nie przejęto póki co. I to jest smutne. Będę musiał nad tym przysiąść i to rozkminić. Podobnie jak było z dublami, bo coś mi podpowiada, że inaczej to dalej będzie stało w miejscu.
Celowo siebie cytuję by zdementować tą informację. Po ponownym dogłębnym przemyśleniu sprawy wraz z Rafałem (mam nadzieję, że się nie obrazisz za użycie imienia) doszedłem do wniosku, że nie ma sensu blokować wydania tego patcha. Jest w nim sporo poprawek koniecznych wręcz, które aż się proszą o wydanie. Oczywiście to nie oznacza, że można spocząć na laurach, ale zanim byśmy wspólnymi siłami poprawili całą sieć, zapewne upłynęłoby sporo czasu. Przypominam, że patch miał się pojawić na przełomie października lub listopada. Mamy teraz już kwiecień. Patch się ukaże do końca kwietnia. O łamanie pantografów proszę się  nie martwić, bo zostanie to wyłączone. Jasne możecie teraz na mnie psioczyć i pisać sobie co chcecie, lecz to i tak nie zmieni mojego zdania. Dziękuję za uwagę.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #81 dnia: 12 Kwietnia 2014, 17:38:22 »
Nikt nie będzie psioczył, bo nikt nikomu nie jest nic winien. Chcesz, to sobie popraw - to do każdego, kto będzie miał jakieś ale. Z tą konkretną datą, to bym jednak był ostrożny, nieraz może się przeciągnąć 2-3 tygodnie złożenie wszystkiego w całość. Z drugiej strony można napisać, że jutro pojawi się nowa wersja MaSzyny. W końcu każdy kto ma chęci może opublikować swoje poprawki, nawet osoby, które nie mają konta na forum.

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #82 dnia: 12 Kwietnia 2014, 17:46:59 »
Niech ten patch idzie pod publikę. To ja w takim razie do wieczora podeślę do testu 07-462, by razem z 332 mogły zostać ujęte w patchu.
Natomiast, jak później te poprawki sieci trakcyjnej będziemy publikować ? Zapewne test dodatków, bo to konieczne. Ale później może nie dodawać tego do downloadu, tylko poczekać aż trafią poprawione wszystkie scenerie i wówczas to puścić zbiorczo przy okazji kolejnego patchu ? W innym wypadku publikowanie poprawionej scenerii osobno, gdy łamanie odbieraków będzie wyłączone mijać się będzie z celem. Proponuję to wówczas zbiorczo puścić (wszystkie poprawione scenerie) jednocześnie odblokowując funkcję łamania odbieraków.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #83 dnia: 12 Kwietnia 2014, 17:52:39 »
Patch musi wyjść i to nie podlega dyskusji. Zawiera konieczne poprawki. Między innymi dostosowanie pod nowe EXE. Nie widzę problemu. A co do sieci, to jak mam być szczery obecna nie jest wymiarowa, ale jakby nie spojrzeć to na razie jedyny taki szerszy zestaw jaki posiadamy. Będzie poprawiona całość, to wtedy się ukaże. Nie ma z czego składać nowej paczki, dlatego koniecznie jest wyjście tego patcha.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #84 dnia: 12 Kwietnia 2014, 18:01:43 »
@Sawi, dlaczego do cholery decydujesz za innych? Żaden patch nie wyjdzie póki co, bo poprawki wyświetlania modeli powodują konieczność użycia bodajże EXE >432, co powoduje konieczność poprawienia sieci.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #85 dnia: 12 Kwietnia 2014, 18:05:59 »
Nie spinaj się, bo coś Tobie pęknie. Wyjdzie z wyłączonym łamaniem pantografów. Jakoś w Sosnowcu w kabinie EU07 łamanie udało się wyłączyć i jedyne co wywala to często WS.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6164
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #86 dnia: 12 Kwietnia 2014, 18:08:07 »
W Sosnowcu się nie łamie, bo zostało odstawione szamaństwo z poszerzonym pantografem w charakterystyce.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #87 dnia: 12 Kwietnia 2014, 18:08:42 »
jedyne co wywala to często WS.
Spróbuj zaliczyć Drawinowo albo Zwierzyniec, powodzenia.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9226
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #88 dnia: 12 Kwietnia 2014, 18:09:56 »
@szogun ja to rozumiem. Tylko jak widać ludzie się jakoś nie palą do pomocy przy poprawkach tej sieci, więc moim zdaniem blokowanie tego patcha mija się z celem.
W Sosnowcu się nie łamie, bo zostało odstawione szamaństwo z poszerzonym pantografem w charakterystyce.
Tak wiem mierzyliśmy dzisiaj ekipą szerokość ślizgacza ;).
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2014, 18:12:06 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Szociu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 828
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 54
Odp: Dyskusja o sieci trakcyjnej i modelach taboru.
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Kwietnia 2014, 18:12:52 »
Dajcie mi Panowie kilka dni w przyszłym tygodniu, postaram się ogarnąć temat jak znajdę dłuższą chwilę.
Pozdrawiam.
Piotrek