Autor Wątek:  Instalacja starych dodatków do nowej Maszyny  (Przeczytany 1104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aronas14

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Instalacja starych dodatków do nowej Maszyny
« dnia: 15 Marca 2014, 14:28:29 »
Witam serdecznie,
Wątek instalowania w Maszynie dodatków pojawiał się wiele razy ale ja nic z tego nie rozumiem. Mam najnowszą wersję Maszyny, przejrzałem wielokrotnie zawartość folderów i mniej więcej wiem co do czego służy ale nie umiem zainstalować dodatków bez rozszerzenia .r_i . Chciałbym zainstalować dodatki takie jak EN94 albo tekstury do istniejących w Maszynie pojazdów. Czytałem poradniki i wątki na ten temat ale nic mi się nie udało zainstalować. Nie wiem np.: co z plikiem dynamic.dat gdyż nie widzę go w maszynie a jego dodanie nic nie zmienia.
Proszę o pomoc.

Nie wspieramy starych wersji. Najnowsze dodatki, które są zgodne z ostatnią wersją MaSzyny, posiadają dobrą dokumentację. Jeśli chodzi o samodzielne przeróbki, to należy przeszukać forum w celu znalezienia pomocy. Jeśli nie będziesz rozumiał konkretnego zagadnienia, to wtedy możesz liczyć na pomoc. Opisywanie wszystkiego po kolei nie wchodzi w grę i nikt Ci takiej odpowiedzi nie udzieli. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2014, 15:21:20 wysłana przez Benek »

Offline R4TCH3T

  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Instalacja starych dodatków do nowej Maszyny
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2014, 14:57:19 »
Dodatki niededykowane do najnowszej wersji mogą nie działać. Także odpuść sobie i nie kombinuj.