Symulator EU07 (i nie tylko) > Wydział zamówień

 Potrzebne zdjęcia kabiny SU42.

(1/3) > >>

adsim:
Witam, potrzebne są szczególnie zdjęcia pulpitu i tylnej ściany z przełącznikami od ogrzewania. Tylko od Was zależy, czy ta lokomotywa znajdzie się w kolejnej PC.

szczawik:
Prawdę mówiąc, nie wiem, czym różnią się kabiny SU42 od SM42. W każdym bądź razie, pod zamieszczonym niżej linkiem znajduje się paczka z paroma zdjęciami kabiny SM42. Niebawem postaram się coś jeszcze dorzucić.
http://eu07.pl/userfiles/7492/priv-sm42_kabina.zip

adamst:
Nie wiem, czy to coś pomoże, ale tak wygląda kabina polsata w TRS (ten panel sterowania grzaniem). Drugi załącznik to tekstura tego panelu. Reszta kabiny przynajmniej w tym modelu nie różni się od zwykłej stonki.

adsim:
W porównaniu z symkową kabiną, mają jeszcze dołożony, chyba wszystkie egzemplarze, sterownik od Webasta. Zasadnicza różnica to jest właśnie ten panel na tylnej ścianie. Nigdzie nie mogłem znaleźć materiałów na niego. Zależało mi też na zmianie kolorystyki kabiny, żeby była większa różnorodność.

adamst:
Drugie "zdjęcie" tej kabiny, zaznaczony panelik Webasto.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod