Autor Wątek:  Odp: Linia 14: każdy może się dołączyć.  (Przeczytany 1536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Linia 14: każdy może się dołączyć.
« dnia: 12 Lipca 2010, 12:08:48 »
, a maszyniści nie chcą wyrazić zgody na to...
Debili nie brakuje ;), a jak byś stanął na końcu pociągu w ostatnim wagonie i nagrywał przez drzwi przejściowe?
^^PR Rzeszów^^

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Linia 14: każdy może się dołączyć.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipca 2010, 12:53:48 »
Jedynie co potrzebne to sfilmowanie trasy (odcinek Leszno-Ostrów WLKP),  a maszyniści nie chcą wyrazić zgody na to...
Jest mały problem z nagrywaniem tego odcinka np z poc. towarowego. Sam wielokrotnie w czasie moich jazd starałem się cokolwiek nagrać ale tory są tam w takim stanie, że wstrząsy co chwilę powodowały przejście kamery w tryb ochrony zapisu (tryb antywstrząsowy czy jakoś tak…). Dobrze nagrywało się zimą bo śnieg i lód tłumiły wstrząsy, ale znowu wtedy jeździłem nocą i mało co było widać. Innym wyjściem jest nagrywanie kamerą z pominięciem statywu i trzymaniem kamery w ręku. Wychodzi to tak:
Jednak z praktycznego punktu widzenia i wykonywania w czasie jazdy rożnych czynności, na dłuższą metę to odpada.
Debili nie brakuje ;),
Dziecko, może liczyłbyś się ze słowami?
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline MKdudu

  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Linia 14: każdy może się dołączyć.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipca 2010, 12:57:44 »
Nie chcę się wtrącać, i robić za czyjegokolwiek adwokata, ale Dudusiowi chodziło raczej o obawę maszynistów przed debilami.
Widze że jest ktoś kto tutaj myśli, a co do tej trasy to można na YT dokładnie przeszukać może jest ktoś, kto robił z okna pierwszego wagonu jakiś film i na jego podstawie dokończyć trasę.

Poprawnie byś napisał to, co napisałeś i nie byłoby cienia podejrzeń. Ale mi jednak się wydaje, że skorzystałeś z furtki. No ale szczegół.
ZiomalCl


Tak na marginesie, przeglądając filmy z jazdy w kabinie dużo razy natrafiłem na film w którym jest ukazana twarz mechanika, podany jest nr. pociągu, jego relacja itp. Nie ma się co później dziwić że nie chcą brać na maszyne. Dajmy na to że taki mechanik jest żywicielem dla całej rodziny...
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2010, 13:09:12 wysłana przez MKdudu »
^^PR Rzeszów^^

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Linia 14: każdy może się dołączyć.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipca 2010, 13:13:45 »
Widze że jest ktoś kto tutaj myśli
O co masz do nas pretensje? Jeśli się będziesz dalej tak wyrażał jak wyrażasz, to się nie dziw, że ktoś będzie to tak interpretował.

Panowie, wzajemne pretensje na PW.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 12 Lipca 2010, 13:17:03 wysłana przez Quark-t »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.