Symulator EU07 (i nie tylko) > Pomoc w tworzeniu

 Komendy radiotelefoniczne

(1/1)

AdamM:
Witam,
Posiadam Paczke Całościową 2009. Mam pytanko czy istnieje techniczna możliwość "zrobienia manewru" by posiadać komendy do odjazdu ze stacji w scenariuszach w których ich brak (np. trasa Bałtyk), a jakie występują w scenariuszach, dla których autor je przewidział (np. Moczniki)?
Gdzie zmienić/utworzyć ewentualne wpisy do plików .wav odpowiadających za te dźwięki? Pozdrawiam.

Szociu:

--- Cytat: AdamM w 16 Maja 2010, 19:59:09 ---Witam,
Mam pytanko czy istnieje techniczna możliwość "zrobienia manewru" by posiadać komendy do odjazdu ze stacji w scenariuszach w których ich brak (np. trasa Bałtyk), a jakie występują w scenariuszach, dla których autor je przewidział (np. Moczniki)?
Gdzie zmienić/utworzyć ewentualne wpisy do plików .wav odpowiadających za te dźwięki? Pozdrawiam.


--- Koniec cytatu ---

Oczywiście, że istnieje możliwość. Wpisy trzeba utworzyć w pliku odpowiadającym za eventy w danej scenerii. Ze zrobieniem odtwarzania w wybranym momencie trzeba się trochę pobawić. Można to zrobić przykładowo, znajdując wyzwalacze, które uruchamiają konkretne eventy przy odjeździe ze stacji i podpiąć pod nie dodatkowo odtwarzanie pliku .wav. Jeżeli takie nie istnieją, trzeba będzie je utworzyć. Instrukcje, jak napisać takie eventy można znaleźć na forum.

AdamM:
OK, dzięki za odpowiedź.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod