Symulator EU07 (i nie tylko) > Pomoc w tworzeniu

 Trasa z trawką !!!

<< < (2/2)

Piotrek:

--- Cytat: "Pit" ---Jesli uruchamiasz start.exe to powinno dzialac.
Wyslij mi z ciekawosci na      pm (at) autocom . pl
--- Koniec cytatu ---

Powtórz adres !!!

Pit:
Zeby poprawnie sie uruchamialo z lokiem, trzeba dac po firstinit [enter] i po enddynamic tez. To takie niedociagniecie w start.exe.

Ale pozatym cos jest nie tak z ta trawa. Wywala blad i dopiero po usunieciu linijek odpowiedzialnych za nia wczytuje sie poprawnie.

Widze, ze obiekt nazywa sie Line, takze moze nie zrobiles delanuay poprawnie. Poszukaj jak to zrobic w linkach na stronie glownej bo ja nie wiem.

Teren robie najpierw z obiektu Plane, a potem dokladam mu vertexy i lacze je poligonami. Na koniec UVW Mapping.

Piotrek:
Quark poprawił moją traskę, ale niestety to co ja zrobiłem to nie była trawa tylko zeilona tekstura. Czy ktos moze powiedziec jak zrobic trawke ? Bo jak robie wg forumowego przepisu to nie wychodzi ?

Pit:
pit.eu07.pl/tutorial

pierwsza lekcja o tym zameczku, tylko zamiast cegielki daj grass.bmp z katalogu scenery, a trawe zrob jako obiekt Plane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod