Symulator EU07 (i nie tylko) > Publikacje
Sceneria manewrowo3.
lukasz_cmg:
http://hostuje.net/file.php?id=fca61294d594aa16401028330b84e9d4 Tutaj można pobrać log
pozdze:
--- Cytat: lukasz_cmg w 04 Lutego 2009, 19:54:24 ---Chciałem przejść całe manewry, ale nie otrzymał towarowy z Ełku sygnał zezwalający na jazdę (ostatnia misja z rozrządem). Pociąg KWK z Mysłowic przyjechał ale z Ełku nie (czekałem godzinę na P1).
--- Koniec cytatu ---
1. Czy lokomotywa od tego węglowego zjechała poprawnie na szopę?
2. Czy "towarowy z Ełku" ruszył w ogóle z miejsca początkowego, czy też stał na wjazdowym do Suwałk?
lukasz_cmg:
Towarowy z Ełku w ogóle nie ruszył z miejsca początkowego:
1. Światła ustawione na manewry
2. Dostawał sygnał S1 na semaforze.
Jest to lokomotywa ST44-859 stojący przed sem. A/m
Dolmio89:
--- Kod: ---Loading - texture: dynamic\pkp\st44_new\st44-859.tga
OK
Parameters mismatch: dynamic object 5051-503320-2 from
pkp\eaos\eaos
Loading - text model: dynamic\pkp/uahs\406ra.t3d
Loading - texture: dynamic\pkp/uahs\uahs_bok.tga
OK
Loading - texture: dynamic\pkp/uahs\uahs_el.tga
OK
Parameters mismatch: dynamic object 5051-503320-2 from
pkp\eaos\eaos
--- Koniec kodu ---
Tak samo miałem z wagonem sgs, zamieniłem go na inny, ale nie bardzo chce mi się wymieniać teraz wszystkie eaosy. Exe z Dizla jest jednak jakieś dziwne, bo na innych trasach też się zdarza, że wywala wpisy które ale innego exe nie stanowią problemu.
lukasz_cmg:
A jak nazywa się ta tekstura pod zwrotnicami ręcznymi bo są same tory? Pobrałem wszystkie z działu tory i lipa. ->http://eu07.pl/download/dodatki/
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej