Prezentacja MaSzyny w Lubinie (woj. dolnośląskie)

 

W dniach 15/16 oraz 22/23 listopada (sobota/niedziela) podczas Wystawy Makiet i Modeli Kolejowych w Lubinie (woj. dolnośląskie) odbędzie się prezentacja Symulatora MaSzyna. Wystawiony zostanie pulpit lokomotywy EU07 oraz stanowisko komputerowe, gdzie każdy chętny będzie mógł wcielić się w rolę maszynisty.

Ponadto będzie możliwość uzyskania niepowtarzalnej smyczy Symulatora MaSzyna!


CH Cuprum Arena LUBIN - 15/16 oraz 22/23 listopada 2014r.  (sobota/niedziela) w godzinach: 13:00 - 18:00. Wstęp wolny!


 

 

MaSzyna na dniu otwartym PKM

 

13 września 2014 (sobota) - MaSzyna zawita na dniu otwartym na budowie przystanku Niedźwiednik Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Wystawione zostaną stanowiska, gdzie każdy będzie mógł się wcielić w rolę maszynisty. Szczegóły na plakacie.


 

 

XI Konferencja „Modernizacja Taboru Szynowego”

 

W dniach 23 – 25 kwietnia 2014 r. w Jastrzębiej Górze odbyła się konferencja „Modernizacja Taboru Szynowego” organizowana przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Był na niej wystawiony pulpit lokomotywy ET22 wraz z symulatorem MaSzyna.

Przez stanowisko z symulatorem przewinęło się kilkadziesiąt różnych osób z różnych przedsiębiorstw. Część z nich tylko stała z tyłu i patrzyła, część chciała się przejechać, część pytała o zastosowanie takiego symulatora, część pytała o prowadzenie pociągu, sygnalizację itd. Dla większości osób, które jechały, była to pierwsza okazja na poprowadzenie elektrowozu. Jednym ze standardowych pytań było (poza funkcją kierownicy), które fragmenty sieci kolejowej są odwzorowane. Pojawiały się również pytania o możliwość przyjazdu i pojeżdżenia poza konferencją. Ludzie byli pod wrażeniem zarówno pulpitu, jak i programu do symulacji. 

youBy