Autor Wątek:  2 pytanka  (Przeczytany 17151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pocztkujący

  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
2 pytanka
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Stycznia 2007, 19:12:57 »
Ostatnio jechałem na trasie krewetkowo składem EN57. Trasa naprawdę fajna, ale tak sie zastanawiam jak zrobić sygnał odjazdu(taki jak jest np na trasie "linia 546"), a także zapowiedz pociągu??
 Nie wiem która zwrotnica jest która ( w jakim programie mogę to spr..widok z góry) i jak prosto sprawić, aby zwrotnica przestawiła sie w lewą, prawą stronę lub prosto?? I jak przy jednoczesnej zmianie zwrotnicy zmienić światło senafora na zielone??
Bo np przejechał np EU07 zwrotnica sie przestawia (zmienia światło) odjeżdża ET22 i tuż zanim EP08 który jedzie po tym samym torze.
I ostatnie moje pytanie co zrobić, aby dany pociąg zatrzymał sie na danej stacji i na senaforze zmieniło sieświatło o godz np 12??
Sory za ta dużą ilość pytań, ale chce siedowiedzeić jak najwięcej i zacząć robić coś pożytecznego dla symka, a nie tylko grać...

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
2 pytanka
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Stycznia 2007, 19:41:47 »
Czytałeś to?
http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=2451
Wszystkich odpowiedzi tu nie znajdziesz.
Z głównej strony z download ściągnij jak jeszcze nie masz, program STV i poczytaj o jego jego możliwościach. Obejrzysz tam układ torów i ich nazwy, także zwrotek. Jest też kilka inny możliwości w tym programie.

Offline pocztkujący

  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
2 pytanka
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Stycznia 2007, 12:35:25 »
Już sie z tym zapoznałem....ale jak:
Cytuj
zrobić sygnał odjazdu(taki jak jest np na trasie "linia 546"), a także zapowiedz pociągu??

Może mi również ktoś napisać, jakie sa maksymalne prędkości dla pociągów pospiesznych, osobych i inetrcity??