Autor Wątek:  Instalowanie dodatków z repozytorium  (Przeczytany 7313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alan stępień

  • Wiadomości: 74
  • Nie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 86
Instalowanie dodatków z repozytorium
« dnia: 18 Marca 2018, 20:15:02 »
Witam! Z racji tego ,że nie za bardzo się znam na symulatorze i instalacji dodatków, więc postanowiłem zadać pytanie jak instalować dodatki z repozytorium i gdzie ono jest? Wiem, może to pytanie jest głupie, ale z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Instalowanie dodatków z repozytorium
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marca 2018, 20:21:25 »
Repozytorium nie służy do pobierania dodatków tylko do wersjonowania paczki. Jest to paczka t3d+tga o znacznie zwiększonych wymaganiach sprzętowych i tragicznej wydajności na przeciętnych komputerach. Osoby posiadające rangę mogą synchronizować sobie pliki na dysku z serwerem przez protokół SVN a reszcie pozostaje sztukowanie plików z https://wiki.eu07.pl/websvn/listing.php?repname=pctga. Lepiej już pobierać finalne paczki z testu dodatków, jak czegoś bardzo pragniesz i cierpliwie czekać na synchronizację paczki użytkowej.
Mój kanał youtube

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Instalowanie dodatków z repozytorium
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwietnia 2021, 16:00:13 »
@banaszek_iou Polecam zaczekać na oficjalne wydanie paczki użytkowej. Proszę dbać o ortografię i interpunkcję.

@jakubg1 kolejnym razem olej zamiast trolować.
@wacek12321 do repo tylko do odczytu każdy ma dostęp może pliczek po pliczku ściągać.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.