Autor Wątek:  ban  (Przeczytany 6041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sebol82

  • Gość
ban
« dnia: 21 Stycznia 2018, 14:01:47 »
Dostałem bana na czacie za pisanie prawdy. Lada moment i tu go dostanę. Ludzie ogarnijcie się z kim współpracujecie.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: ban
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Stycznia 2018, 15:20:36 »
Wydaje mi się, że ban ma związek z tym - http://eu07.pl/forum/index.php/topic,29712.0.html.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Sebol82

  • Gość
Odp: ban
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Stycznia 2018, 15:41:45 »
Maciek. Napisałem prawdę. Zresztą nie po raz pierwszy. To że pewna osoba kradnie pomysły, projekty i rozwiązania to nie po raz pierwszy wychodzi. Sorry ale od czasu jak xxx został adminem jest nietykalski i obrósł tak w piórka, że nawet prawdy napisać nie można. Z większości osób tylko ja mam odwagę napisać o tym oficjalnie. Reszta ma za dużo do stracenia ( aj i tak na symku popłynąłem). Taka prawda. Zdejmijcie klapki z oczu i zacznijcie patrzeć na to co się dzieje.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: ban
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lutego 2018, 23:18:45 »
Maciek. Napisałem prawdę. Zresztą nie po raz pierwszy. To że pewna osoba kradnie pomysły, projekty i rozwiązania to nie po raz pierwszy wychodzi. Sorry ale od czasu jak xxx został adminem jest nietykalski i obrósł tak w piórka, że nawet prawdy napisać nie można. Z większości osób tylko ja mam odwagę napisać o tym oficjalnie. Reszta ma za dużo do stracenia ( aj i tak na symku popłynąłem). Taka prawda. Zdejmijcie klapki z oczu i zacznijcie patrzeć na to co się dzieje.
Może czas zrobić sobie przerwę, pooddychać, pospacerować, dotlenić głową. Tak zwyczajnie złapać odpowiedniego dystansu i spojrzeć na ten delikatnie mówiąc "wyimaginowany problem" z nowej perspektywy. Każdy kij ma dwa końce, tak jak medal ma dwie strony. Pozdrawiam.

Zamykam wątek,
Matek123
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2018, 09:56:33 wysłana przez matek123 »