Autor Wątek:  Chciałbym się przedastawić  (Przeczytany 2847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Auralian

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Moja strona m. i. o budowaniu modelu Wrocławia
  • Otrzymane polubienia: 0
Chciałbym się przedastawić
« dnia: 01 Grudnia 2017, 22:28:49 »
Witam serdecznie!

Już od pewnego czasu jestem zarejestrowany na tym Forum, jakoś nie mogłem się zabrać do pisania.
Chciałbym się przedstawić. Auralian – to mój pseudonim artystyczny, używam go już od dawna i bardzo często. Choć urodziłem się we Wrocławiu, od trzydziestu lat mieszkam za granicą, w Kolonii.
Dlaczego się zarejestrowałem tutaj? Jestem w trakcie budowy modelu Wrocławia. Przed paroma laty znalazłem na stronkach „Maszyny” publikacje na temat budowy podobnego modelu. Było to wtedy jeszcze głęboko w powijakach. Pamiętam, że pojawiła się informacja o ułożonych torach kolejowych i tramwajowych dla tego modelu i znalazłem też plan sygnalizacji Dworca Głównego. Załadowałem też wtedy „Maszynę”, ale przyznam szczerze, nie pojechałem daleko. Dokładnie mówiąc wcale...
Ja pracuję w Trainz, T:ANE. Spodziewam się ogromnych różnic między „Maszyną” a T:ANE, ale myślę, że jeżeli dawni twórcy wspomnianego modelu Wrocławia są jeszcze osiągalni, to nie tylko ja mógłbym wynieść z ewentualnej współpracy mimo różnych systemów korzyści. Jakie, nie mam pojęcia, może tylko pomyliłem adres...
Zapraszam na moją stronkę – www.auralian.de
Stronka leci po polsku i niemiecku. Można tam zobaczyć rzuty z ekranu i poczytać o przebiegu prac nad moim modelem. Są tam też informacje na temat innych moich hobby. Może się spodoba?

Serdeczne pozdrowienia, Auralian

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Chciałbym się przedastawić
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudnia 2017, 22:32:14 »
Chodzi ci o osoby znane pod nickami Surgeon i Sebol82. Obaj mają coś wrocławiowatego w szufladzie.
Mój kanał youtube

Offline Auralian

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Moja strona m. i. o budowaniu modelu Wrocławia
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Chciałbym się przedastawić
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudnia 2017, 09:03:16 »
Nie mam pojęcia, czy są to te osoby. Ale skoro tak piszesz, to będą te osoby. Serdeczne Dzięki za odpowiedź. Rozejrzę się trochę po tym systemie, jak co funkcjonuje i będę próbował nawiązać kontakt:)