Autor Wątek:  SN61 z kabiną do pobrania  (Przeczytany 7012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
SN61 z kabiną do pobrania
« dnia: 19 Października 2017, 09:01:57 »
Dziś mam w końcu przyjemność przekazać w Wasze ręce nowy model wagonu motorowego serii SN61 ;)

Cytat: info.txt
Właśnie wszedłeś w posiadanie nowej wersji modelu wagonu motorowego serii SN61. Jest to moment o tyle przełomowy że model ten zastępuje starego, wysłużonego "ganza" który istnieje w symulatorze od jego początków. Z racji czasu w jakim ten model powstawał (około 4 lat) nie jestem w stanie wymienić wszystkich osób które dostarczyły materiały. Zdjęcia do wykonania modelu zewnętrznego dostarczył @Wokulski, @up5358 wspomógł zdjęciami poglądowymi które pozwoliły na wykonanie prowizorycznego lowpoly. Swoją cegiełkę dołożyli @Sakorius i @PR ZDW a @ST44-003 przysłużył się bardzo zdjęciami podwozia wagonu. Jeżeli o kimś zapomniałem najgoręcej przepraszam, nie sposób spamiętać. Gorące podziękowania w kierunku wymienionych osób, którzy byli w stanie dostarczyć materiały na tak rzadki pojazd :) Dźwięk silnika i sprzęgła wagonu otrzymałem od @pawel1202, dzięki czemu wagon nie brzmi jak przeładowana pralka ;) @mk1991 dostarczył dedykowane dźwięki kół za co również serdecznie dziękuję.

Z racji braku materiałów zdjęciowych tekstura SN61-183 to przemalowana tekstura SN61-168, przez co może nie być zgodna ze stanem rzeczywistym w 100%.

Z racji braku materiałów na dedykowane dźwięki kabina używa plików wchodzących w skład pakietu dźwiękowego autorstwa @mk1991, do prawidłowego działania należy ten pakiet posiadać: http://eu07.pl/pobierz/post/pakiet-udwikowienia-dla-lokomotyw-et41-i-eu07
Skrypt powinien samoczynnie przeanazlizować i w przypadku braku zainstalować ten dodatek.

Model zewnętrzny i wnętrze wykonałem samodzielnie, natomiast kabina jest efektem współpracy z @adamst - twórcą dodatków z Polish Train Team który już w 2013 roku przekazał nam kabinę funkcjonującą w Trainz, jednakże od tamtego czasu przeszła kilkanaście zmian, włącznie z wymianą niektórych elementów na nowsze autorstwa @Krasnowski'ego i @TZs'a.

Aby we wnętrzu wagonu wyświetlali się pasażerowie należy przy wstawianiu w starterze nadać mu ładunek "passengers". Drzwi dla pasażerów otwiera się tymi samymi przyciskami co w EZT.





Wersja tga/t3d: http://eu07.pl/userfiles/9629/sn61_v2_tga.7z

Życzę miłej jazdy! ;)

Dodane do repozytorium rev.1994 @sawi
« Ostatnia zmiana: 20 Października 2017, 22:50:01 wysłana przez MR6 »
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio