Autor Wątek:  Radiotelefon  (Przeczytany 2604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arturos

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Radiotelefon
« dnia: 20 Sierpnia 2017, 12:48:47 »
Witam.  Jeżeli w złym temacie to przepraszam i proszę o przeniesienie, a nie mogę nic znaleźć na ten temat konkretnego, mianowicie, czy jest możliwość jakaś włączenia napisów po polsku radio telefonu?  Ponieważ niektóre rozmowy są tak zniekształcone ze nie można ich zrozumieć?
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2017, 19:18:44 wysłana przez matek123 »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Radio Telefon
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpnia 2017, 13:16:34 »
W paczce są tylko napisy angielskie, czeskie i włoskie. Polskie powinny być gdzieś na forum, ale zapewne niepełne. Nie mogę jednak znaleźć tego wątku.
Mój kanał youtube

Offline Arturos

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Radio Telefon
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpnia 2017, 14:11:52 »
Aaa rozumiem czyli trzeba sie dobrze wsłuchiwać , aczkolwiek czasem nie da sie zrozumieć :) dzieki za odp :)

Offline Maciej

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 192
Odp: Radio Telefon
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpnia 2017, 19:05:31 »
W oficjalnej paczce mamy 27 napisów po polsku i co ciekawe są one włączone. Na początku którejś misji na L053 gdzieś się jeden z nich pojawiał. Na innych scenariuszach napisów nie widać, ponieważ jest ich mało, a pozostaje jeszcze kwestia czy dany dźwięk (i napis) jest używany na jakiejkolwiek scenerii.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6086
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2066
Odp: Radiotelefon
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Sierpnia 2017, 19:18:19 »
Napisy są głównie użyte w scenariuszu na Całkowie z transportem niebezpiecznym. Zazwyczaj jeśli coś jest niezrozumiałe, to jest nie istotne dla prowadzonego przez nas pociągu.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.