Autor Wątek:  Czy się da zainstalować modele pociągów ze starych paczek jak PC2009?  (Przeczytany 3450 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Tadek40

  • Wiadomości: 38
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Witam. Chciałbym sobie zainstalować stare dodatki z PC2009. I mam pytanie kiedy zainstalowałem tabor z pc2009 to klikam na tabor posiadany i nie wykrywa wogóle tych modeli? Co jest tym spowodowane? Pozdrawiam. ;)

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Moderator przeniesie, bo w złym dziale zapytałeś. Nie wykrywa starego taboru, bo zmieniony został sposób jego wykrywania. Nie ma tego taboru w paczce, ponieważ uznaliśmy, ze jest zbyt słaby. Nie udzielamy też wsparcia w tym zakresie, skoro tabor wyleciał z paczki. Jak bardzo Ci zależy aby na nim jeździć, to pozostaje zainstalować całą PC2009. W końcu dzisiejsze dyski po coś są takie duże.
« Ostatnia zmiana: 06 Maja 2017, 18:02:10 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Tadek40

  • Wiadomości: 38
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Usunięto zbędny cytat. | @macius5991
Cóż dziękuje za odpowiedź. Nie wiedziałem w jakim dziale to dać. A wiec jedynie co pozostaje jeździć w PC2009.
« Ostatnia zmiana: 06 Maja 2017, 18:22:48 wysłana przez macius5991 »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Jak najbardziej idzie uruchomić. Musisz skonwertować plik chk do fiz. Uzupełnić fiz i mmd do zgodności ze współczesnymi exe. Stworzyć textures.txt i tyle.
Mój kanał youtube

Offline Tadek40

  • Wiadomości: 38
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
<ciach, zbędny cytat>
Textures.txt Dla mnie nie problem. :P Kurcze. Ale to już dla mnie czarna magia z tym uzupełnieniem fiz i mmd. Ale dzięki za rady. :P
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2017, 11:21:24 wysłana przez Stele »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Czy się da zainstalować modele pociągów ze starych paczek jak PC2009?
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lipca 2017, 11:30:44 »
Pliki fiz to w skrocie dawne chk. Polecam pobrać program WinMerge dzieki niemu możesz podejrzeć zmiany pomiędzy plikami.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2017, 11:32:17 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".