Autor Wątek:  Zmiany  (Przeczytany 1594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tor424

  • Wiadomości: 129
  • Spokojny człowiek
    • Zobacz profil
    • Wielkopolska galeria kolejowa.
  • Otrzymane polubienia: 69
Zmiany
« dnia: 09 Kwietnia 2017, 17:48:24 »
Witam, otóż pobrałem patcha i najnowsze exe z warsztatu i generalnie moje pytanie brzmi, dlaczego usunięto możliwość szybkiego latania kamerą za pomocą shift+alt+strzałka? Nie da się już tak latać jedynie shift+strzałka. Również klawiszologia numeryczna uległa zmianie, dawniej na num 6 luzowało się skład, teraz na num 6 zmienia się pozycję kranu hamulca a dawniej było to na num 4 a teraz na num 4 jest luzowanie czyli jest odwrotnie. Czy jest to możliwe do zamienienia? Czy jest to problem z mojej strony, chociaż wątpię.
Pasjonat elektroniki, informatyki i programowania - C++,C#,Lua i reverse engineering

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwietnia 2017, 18:02:11 »
Tak ma być, nie są to błędy z Twojej strony, tylko zamierzone działanie. Ja wiem, że wątek o exe ma dziesiątki stron, ale jeśli chcesz poznać co zmieniono i jakie były tego motywy, musisz to przeczytać. Nie ma żadnego powodu rozwijania tego tematu na nowo tutaj.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwietnia 2017, 18:08:01 »
Jest dyskusja w głównym wątku exe. Bocznica.
Mój kanał youtube

Offline tmj

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3808
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2349
Odp: Zmiany
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwietnia 2017, 18:21:06 »
Dodam tylko na szybko ku potomnosci, ze jesli nie chce sie komus czytac 50+ stron watku o pracach, to podsumowanie zmian jest w pierwszym poscie skrotowej wersji przyklejonej ( http://eu07.pl/forum/index.php/topic,28920.0.html )