Autor Wątek:  Problem z C++  (Przeczytany 2304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KEKv_2

  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Problem z C++
« dnia: 28 Marca 2017, 20:25:41 »
Witam.
 Mam mały problem ponieważ chciałem zaopatrzyć się w Maszynę w C++ ale mam problem. Otóż Stworzyłem nowy folder z Maszyną (tak w razie co gdyby coś poszło nie po mojej myśli) i zacząłem pobierać wszystkie potrzebne pliki i zacząłem je wrzucać do folderu z grą. Po czym uruchomiłem vcredist_2008 i vcredist_2013 ale ich zawartość zainstalowała mi się w dwu miejscach: częściowo w folderze Maszyny i częściowo na dysku lokalnym. Przez brak 2 plików właśnie z tych instalatorów nie mogę uruchomić symulatora, jednak jak pobrałem owe pliki z internetu to po próbie uruchomienia symulatora wyskakiwał monit o niewłaściwym uruchomieniu aplikacji. I tu jest mija prośba aby ktoś mi wytłumaczył co mogłem zrobić źle lub poradzić co mam zrobić aby działało byłbym wdzięczny. Załączam również log gdyby miał w czymś pomóc.

Z góry dziękuję.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Problem z C++
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marca 2017, 20:55:21 »
VCRedist ściągasz na kompa i uruchamiasz instalowanie tych bibliotek klikając na ściągnięte pliki. Biblioteki te, instalują się w systemie i raczej nie jesteś w stanie ich zobaczyć. Biblioteki muszą być zgodne z systemem, a więc 32 lub 64 bitowe. Zainstaluj także VC_2015, to exe od @Milek7 może tego wymagać. Reszta bibliotek jest na stronie do wrzucenia w folder maszyny lub w samym exeku.
Podejrzewam, że masz 64 bitowy system i brak Tobie bibliotek pythona na 64 bity. Znajdziesz to na forum w wątku changelog.
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2017, 20:57:12 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline KEKv_2

  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Problem z C++
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marca 2017, 21:22:15 »
Kolego jesteś wielki działa wszystko pięknie ładnie. Wystarczyło zainstalować vc_2015. Wiszę tobie piwo, wódkę  co tam będziesz chciał tylko napisz swój adres. :)