Autor Wątek:  Zdjęcia z lokomotywowni Warszawa Grochów  (Przeczytany 3420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nestolek

  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Zdjęcia z lokomotywowni Warszawa Grochów
« dnia: 12 Kwietnia 2017, 19:43:45 »
Cześć!
Posiada ktoś z Was może zdjęcia z lomomotywowni na warszawskim Grochowie? Najbardziej interesują mnie zdjęcia ze środka :) Jestem w trakcie prac nad linią Warszawa Zachodnia-Otwock, ale mam w planach również utworzenie misji manewrowej oraz ratunkowej właśnie z tym obiektem.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Zdjęcia z lokomotywowni Warszawa Grochów
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwietnia 2017, 09:37:45 »
Zdjęcia z czerwca ub. roku.

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Zdjęcia z lokomotywowni Warszawa Grochów
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwietnia 2017, 10:58:03 »
Zawsze hasło "Grochów" kojarzyło mi się z wagonownią i torami odstawczymi oraz z elektrowozownią, która należy obecnie do KM. Szopa ze zdjęć, czyli słynna "Olszynka Grochowska" odkąd pamiętam miała swój status i potocznie nazywano ją "Olszynką"... Może dziś jest inaczej... Warto zwrócić uwagę na pierwsze zdjęcie, gdzie w roli "pomarańczowej ściany" występują burty boczne od skasowanych w latach 80 maszyn EP05. 
« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2017, 10:59:21 wysłana przez Jaco »
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Zdjęcia z lokomotywowni Warszawa Grochów
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Kwietnia 2017, 14:21:55 »
Dobrze Ci sie kojarzy. Grochow funkcjonuje jako stacja postojowa oraz jako szopa KM, Olszynka jako szopa IC.

Lepiej teren stacji sobie zostaw na przyszlosc, bo z pewnoscia szybciej zrobisz te nitke do Otwocka niz skompletujesz Grochow ;)