Autor Wątek:  Odp: Zagadki Kolejowe  (Przeczytany 1522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Zagadki Kolejowe
« dnia: 09 Marca 2017, 19:46:42 »
Co to za nowy wątek? Ja p*****ę. Może mi ktoś powie kiedy zacząłem pracę na PKP i kiedy powstała PLK. Kiedy rozwiązano ROS-y? Data powstania ZLK? w którym roku rozwiązano dawne DOM? W którym roku powstał Dolkom? Kto był dyrektorem dawnej Dolnośląskie DOKP?

Z Regulaminu Forum:
Niniejsze Forum [...] Służy ono do wymiany informacji przede wszystkim na tematy związane bezpośrednio z Symulatorem i koleją. Na Forum każdemu należy się szacunek i prawo do korzystania z wiedzy zawartej na Forum.

Wątek ten, mimo że odstaje od dojrzałych tematów poruszanych zazwyczaj na tym forum, mieści się w granicach regulaminu:
Prawa 2: Dzięki Forum możesz zdobywać wiedzę – korzystaj z niej przy użyciu wszelkich dozwolonych środków.

Ponadto złamałeś następujące punkty regulaminu:
Zakazy 20: Nie używaj przekleństw w wiadomościach.
Zakazy 21: Nie pisz wiadomości: zawierających wulgaryzmy [...]
Zakazy 25: Nie pouczaj Użytkownika, który narusza Regulamin. Od poprawiania błędów są Administratorzy i Moderatorzy. Jeżeli widzisz naruszenie Regulaminu, użyj funkcji Forum Zgłoś do moderatora.

Obowiązki 1: Podstawowym obowiązkiem jest stosowanie się do zasad netykiety [...]


Post leci na Bocznicę. Osobiście sugeruję skorzystanie z tej aplikacji: http://www.cda.pl/gry-online/4248ca/Folia-babelkowa-odstresuj-sie

@macius5991

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: Wydzielone z: Zagadki Kolejowe
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marca 2017, 20:17:25 »
Darku, strzelam, ze prace w pkp podjales w 1986 lub 91 roku :)
« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2017, 20:22:09 wysłana przez Mariusz1970 »